گیربکس-ایلماز

گیربکس ایلماز (Yilmaz) | فروش گیربکس ایلماز (Yilmaz)

درباره ی شرکت ایلماز (Yilmaz) :

کمپانی ایلماز (Yilmaz) یکی از مشهور ترین تولید کنندگان گیربکس های صنعتی و موتور دنده ای جهان می باشد. همچنین این شرکت یکی از بزرگترین رهبران صنعت داخلی کشور ترکیه می باشد.

این شرکت بزرگ در سال 1958 میلادی در شهر استانبول ترکیه توسط مسعود ایلماز شروع به کار و تولید گیربکس نمود. پس از آن در سال 1963 میلادی اولین سری های گیربکس خود را تولید نمود و در سال 1970 کارخانه ی خود را بنا نهاد.

گیربکس ایلماز (Yilmaz) در فضایی بالغ بر سی هزار متر مربع با تجهیزات تکنولوژی پیشرفته و ماشین آلات و خطوط انتقال CNC تولید می شود و با پیشرفت های مداوم و گسترده ، کیفیت محصولات و شهرت آن در اروپا و جهان در حال افزایش می باشد.

یکی از اهداف کمپانی ایلماز (Yilmaz) اعمال تکنیک های تولید با کیفیت خوب بر روی محصولات خود است. علاوه بر این شرکت ایلماز (Yilmaz) با کمک کارمندان و کادر حرفه ای خود در صدد است تا با تمایز و نوآوری در محصولات خود رضایت هر چه بیشتر مشتریان را کسب نماید.

معیار های مهم گیربکس ایلماز (Yilmaz)  که مزایای رقابتی این شرکت را توصیف می نماید عبارت اند از : کاربرد روش های فرآیند ، ایمنی و بهبود خود کارگران با ترکیب آنها در یک چشم انداز ، رضایت از محیط کار و …..

ویژگی های گیربکس ایلماز (Yilmaz) :

گیربکس ایلماز (Yilmaz) تولید شده توسط کمپانی ایلماز (Yilmaz) در حال حاضر در شمار برترین گیربکس های تولید شده در سطح جهان می باشد.

گیربکس های شرکت ایلماز (Yilmaz) شامل گیربکس های هلیکال ، حلزونی و پینیون می باشد که دارای 2 سال ضمانت می باشند. گیربکس ایلماز (Yilmaz) تحت شرایط   ISO9001تولید می شود بدین معنی که کیفیت و قابلیت اطمینان بالایی را به مشتریان خود ارائه می دهد.از مزایای گیربکس ایلماز (Yilmaz) می توان به سختی آن ، یکپارچگی ، سرو صدای کم ، نیروی دنده ی بالا ، کیفیت و راندمان بالا و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

در گیربکس ایلماز (Yilmaz) تمامی یاتاقان ها در داخل گیربکس به وسیله ی بدنه ی خود پشتیبانی می شوند نه به وسیله ی صفحات پلاستیکی و تمام محورها در همان صفحه نصب شده ماشینکاری می شوند که دقت را در تمام محور افزایش می دهد.

نمایندگی گیربکس ایلماز :

شرکت هامریار نمایندگی فروش الکتروگیربکس ایلماز در تهران می باشد. شما مشتریان گرامی می توانید جهت دریافت کاتالوگ موتور گیربکس ایلماز ، لیست قیمت گیربکس ایلماز ، کاتالوگ گیربکس ایلماز و مشاوره فنی با کارشناسان فنی شرکت تماس حاصل فرمایید.

کارشناسان و مشاوران فنی ما می توانند اطلاعات لازم و مورد نیاز شما را در زمینه ی خرید گیربکس ایلماز (Yilmaz) در اختیار شما قرار دهند و شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.