TECO

اینورتر تکو (Teco) | فروش اینورتر تکو  (Teco)

درباره کمپانی تکو  (Teco) :

اینورتر تکو (Teco) یکی از اینورترهای با کیفیت بالا در بازار ایران می باشد. این کمپانی فعالیت خود را در حدود 60 سال قبل با تولید موتور های محلی آغاز نمود. تکو از همان ابتدا شعار ” اول کیفیت ” را به عنوان اصل جدا نشدنی شرکت خود سر لوحه خویش قرار داد.

کمپانی تکو (Teco) موفق به کسب گواهینامه های ISO9001 ،ISO14001 شده است. همچنین در سال 2000 موفق به کسب دریافت گواهی NO.CC002A از ایالت متحده آمریکا به عنوان عضو نمونه ای از بازار جهانی شده است.

تحقیق و توسعه منحصر به فرد ، تکو (Teco) را قادر می سازد تا قابلیت های تولید را تضمین کند و این اطمینان را حاصل می کند که از انتظارات و نیازهای مشتریان نیز فراتر می رود. این شرکت با هدف دستیابی به روابط بلند تجاری با مشتریان خود سعی بر کسب رضایت صد در صدی مشتریان نموده است.

خدمات تکو (Teco) به مجموعه ای گسترده از سر تا سر جهان اختصاص داده شده است. کارخانه ها ، دفاتر فروش و دفاتر بازار یابی این کمپانی در سراسر جهان خدمات خود را ارائه می کند.

فروش اینورتر توسط شرکت هامر صنعت به صورت اینترنتی بوده و شما عزیزان می توانید قبل از خرید با کارشناسان ما تماس گرفته و از قیمت محصولات مطلع شوید.

تکو (Teco) انواع تجهیزات و اتوماسیون صنعتی را به بازار جهانی عرضه می کند. از محصولات تکو (Teco) می توان به الکتروموتور ، اینورتر ، سرو موتور و بسیاری محصولات دیگر اشاره کرد.

انواع اینورتر تکو (Teco) و ویژگی های آن :

Teco طیف گسترده ای از درایو های سرعت متغیر ارائه می دهد. اینورتر تکو (Teco) با عملکرد مناسب و قیمت به صرفه و اقتصادی تقریبا مناسب تمامی برنامه های کاربردی است و تمامی کاربری ها را پوشش می دهد.

اینورتر تکو (Teco) در توان های مختلف از محدوده ی توان 12/0 کیلو وات تا 600 کیلو وات تولید می شود.

اینورتر تکو (Teco) پس از بررسی و تحقیقات گسترده در انواع مدل ها طراحی و تولید می شوند تا در کاربری خاص خود مورد استفاده قرار می گیرند. از انواع مدل های رایج و پر مصرف اینورتر (Teco) می توان اینورتر تکو e310 ، L510 ، E510 ، A510 ، F510 و …… را نام برد.

اینورتر تکو در بازار ایران :

اینورتر تکو با توجه به دارا بودن ویژگی های و مزایای بسیار خود در بازار ایران به جایگاه مناسبی دست یافته است  مشتریان زیادی را جذب نموده است. اینورتر تکو به دلیل کارایی بالای خود به نسبت قیمت آمار فروش بالایی در ایران دارد و موفق به کسب رضایت مشتریان شده است.

فروش اینورتر تکو :

شرکت هامریار به عنوان نمایندگی اینورتر تکو انواع اینورتر تکو (Teco) را در اختیار مشتریان گرانقدر قرار می دهد.

جهت دریافت کاتالوگ اینورتر تکو ، لیست قیمت اینورتر تکو و دریافت مشاور فنی در زمینه ی تنظیمات اینورتر teco با واحد فروش شرکت هامریار 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کاتالوگ اینورتر تکو (Teco)

دریافت لیست قیمت اینورتر تکو (Teco)

مشاهده ی محصولات اینورتر تکو (Teco)