meccalte

ژنراتور مکالته (meccalte) | فروش ژنراتور مکالته (meccalte)

درباره کمپانی مکالته (meccalte) :

ژنراتور مکالته (meccalte) ساخته شده در کشور ایتالیا ،  توسط کمپانی مکالته(meccalte)  می باشد.

 مکالته (meccalte) ایتالیا فعالیت حرفه ای خود را از سال 1947 شروع کرده و به زودی به یکی از محبوب ترین برند ها در این زمینه تبدیل شد.

کمپانی مکالته (meccalte) توانست در سال 1999 گواهینامه ی ISO14001 را دریافت کند و این پیشرفت بزرگی برای شرکت محسوب می شد. در ادامه این کمپانی توانست خط تولید ژنراتور مکالته (meccalte)  را ارتقا داده و در صنعت ، خود را اثبات نماید. بیش از 60 سال تجربه مفید این شرکت در تولید تجهیزات الکترومکانیکی، باعث شده است که شرکت مکالته (meccalte) به عنوان یکی از برترین و معروف ترین برند های حاضر، به جهان معرفی شود.

هم اکنون این کمپانی در سراسر دنیا واحد های تحقیقاتی خود را برای ارائه ی خدمات بیشتر و بهتر به مشتریان خود ، قرار داده است. گردش مالی این کارخانه که از طریق تحقیقات گسترده و توسعه اطلاعات توانسته به چنین شرکت بزرگ و موفقی  تبدیل شود، سالیانه معادل 110 میلیون یورو است و در حدود 6000 نفر در این شرکت مشغول بوده که با یکدیگر برای پیشرفت هر چه بیشتر و رسیدن به کیفیت جهانی ژنراتور مکالته (meccalte) ، تلاش می کنند.

ویژگی های ژنراتور مکالته (meccalte) :

ژنراتور  را می توان به عنوان تجهیزاتی که انقلابی در بخش صنعت ایجاد کرد ، دانست. این تجهیزات مفید در بخش های زیادی قابلیت کارکرد دارند. به عنوان مثال می شود از آن ها در ساختمان های مسکونی ، بیمارستان ها ، کارخانه ها ، شرکت ها و بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ استفاده کرد. به طور کلی در هر جایی که به برق اضطراری نیاز باشد، یا دسترسی به برق شهری امکان پذیر نباشد و یا هزینه بردار باشد، می توان از ژنراتور ها استفاده نمود.

 از جمله ژنراتورهای با کیفیت می توان به ژنراتور مکالته (meccalte) اشاره نمود.کیفیت عالی ، طول عمر بالا ، راندمان بالا ، طراحی و ساخت تخصصی ، قیمت مناسب ، راه اندازی آسان از ویژگی های ژنراتور های مکالته (meccalte) می باشد. همچنین ژنراتور مکالته ایتالیا قابلیت کار کردن در شرایط سخت را دارد که سبب تمایز این محصولات از سایر برند ها شده است.

از محصولات کاربردی این شرکت باید به ژنراتور مکالته ECON که در دو نوع سه فاز و تکفاز و به صورت دو پل و چهار پل تولید می شود، اشاره کرد. ژنراتور های مکالته (meccalte) همچنین از توان 5.5 KVA تا 700 KVA موجود هستند.

نمایندگی ژنراتور مکالته  (meccalte) :

شرکت هامریار به عنوان نماینده رسمی ژنراتور مکالته  (meccalte) آماده ارائه مشاوره فنی و ارائه اطلاعات در خصوص خرید ژنراتور مکالته خدمت مشتریان گرامی می باشد.

جهت دریافت لیست قیمت ژنراتور مکالته و کاتالوگ ژنراتور مکالته با کارشناسان فنی شرکت هامریار 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کاتالوگ ژنراتور مکالته  (meccalte) 

دریافت لیست قیمت ژنراتور مکالته  (meccalte) 

مشاهده ی محصولات ژنراتور مکالته  (meccalte)