danfoss

اینورتر دانفوس (Danfoss) | فروش اینورتر دانفوس (Danfoss)   

درباره شرکت دانفوس (Danfoss) :

اینورتر دانفوس (Danfoss) یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید اینورتر می باشد.

 شرکت دانفوس (Danfoss) در سال 1993 محصولات مکانیکی ، الکتریکی و کنترلی خود را به صورت گسترده وارد بازار رقابتی کرده و توانست موجب راحت شدن زندگی مدرن امروزی شود. بازار فروش دانفوس (Danfoss) بیشتر منحصر به کشورهایی مانند روسیه ، چین ، آمریکا ، آلمان و ایتالیا می باشد. دفتر مرکزی این شرکت همچنان در شهر نورد برگ دانمارک قرار دارد ، یعنی همانجایی که کارخانه در آن تاسیس گردید.

فروش اینورتر توسط شرکت هامر صنعت به صورت اینترنتی بوده و شما عزیزان می توانید قبل از خرید با کارشناسان ما تماس گرفته و از قیمت محصولات مطلع شوید.

 امروز این شرکت توانسته طیف گسترده ای از اینورتر دانفوس (Danfoss) و  دیگر محصولات با کاربری متنوع را طراحی و تولید کند. می توان کاربرد گسترده ی محصولات دانفوس (Danfoss) را در بسیاری از فعالیت ها مشاهده نمود. به عنوان نمونه این محصولات در ماشین آلات سیار انتقال نیرو ، سیستم های گرمایش ساختمان ها ، تهویه مطبوع ، موتور های الکتریکی کنترلی ، دستگاه های برودتی جهت حفاظت از مواد غذایی ، سیستم های حرارت مرکزی و ….. قابل مشاهده هستند.

ویژگی های اینورتر دانفوس (Danfoss) :

اینورتر دانفوس (Danfoss) یکی از برترین برندهای اروپایی در زمینه ی تولید اینورتر می باشد. این برند اروپایی به علت کیفیت و کارایی بالای خود دارای محبوبیت فراوانی در میان کاربران ایرانی می باشد.

اینورتر دانفوس (Danfoss) با طیف گسترده ای از قابلیت ها و ویژگی ها داخلی ، بهبود بهره وری انرژی ، کاهش هزینه ها و بهینه سازی انرژی توانسته است بسیاری از فرآیندهای کاربران را بهبود بخشد.

اینورتر دانفوس (Danfoss) همچنین در طیف وسیعی از مدل ها با مشخصات و ویژگی هایی برای تمامی کاربری های صنعتی مانند نوار نقاله ، میکسر ، جرثقیل و بالابر  تولید می شود. به وسیله اینورتر دانفوس (Danfoss) نه تنها از هزینه های انرژی کاسته می شود بلکه منجر به بهبود فرآیندها و افزایش قابلیت اطمینان و ایمنی نیز می شود. اینورتر دانفوس (Danfoss) در چند مدل از کم ترین قدرت ها تا بالاترین قدرت ها در دسترس استفاده کنندگان قرار می گیرد.

نمایندگی فروش اینورتر دانفوس (Danfoss) :

شرکت هامریار به عنوان نماینده رسمی فروش اینورتر دانفوس (Danfoss) فعالیت می کند. مشاوران فنی و متخصصان هامریار راهنمایی های لازم را در زمینه خرید اینورتر دانفوس (Danfoss) در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهند. شما عزیزان می توانید جهت دریافت قیمت اینورتر دانفوس و کاتالوگ اینورتر دانفوس با شماره 335312199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

 

دریافت کاتالوگ اینورتر دانفوس (Danfoss)

دریافت لیست قیمت اینورتر دانفوس (Danfoss)

مشاهده ی محصولات اینورتر  دانفوس (Danfoss)