lovol-motor-diesel

موتور دیزل لوول (LOVOL) | فروش موتور دیزل لوول (LOVOL)

شرکت لوول :

موتور دیزل لوول (LOVOL) برندی چینی در زمینه ساخت موتور دیزل می باشد. شرکت لوول (LOVOL) را می توان جزء 500 برند برتر در کشور چین دانست که در تولید قسمت عمده ایی از ماشین آلات صنعتی و کشاورزی ، ماشین آلات راهسازی و موتور دیزل  نقش چشمگیری دارد.

این کمپانی موتور دیزل های خود را در سایز و تیپ های متفاوتی تولید می کند.

لوول (LOVOL) به منظور افزایش کیفیت محصولات ، تعدادی از مراکز تحقیق و توسعه خود را در کشورهایی مانند ایتالیا و ژاپن مستقر کرده است. مهندسین و متخصصان زیادی در ایتالیا مشغول طراحی تراکتور ها و قطعات جانبی آن ها می باشند و در ژاپن نیز ، افراد تمرکز خود را بر روی ماشین آلات راهسازی و صنعتی منعطف کرده اند.

در شرکت تولید کننده موتور دیزل لوول (LOVOL) ، یکصد و بیست مهندس تحقیق و توسعه با تجربیات چندین ساله ، هر روز روند تولید محصولات را به طور منظم چک می نمایند. شرکت لوول به منظور خدمت بیشتر به مشتریان ، نمایندگی موتور لوول خود را در ترکیه ، اندونزی ، نیجریه و ایران تاسیس کرده است. همچنین این شرکت موفق به دریافت گواهینامه EPA شده است. با گسترش و پیشرفت هر چه بیشتر این شرکت در سال های اخیر، کمپانی LOVOL خط تولید موتور دیزل لوول (LOVOL) را گسترش داده و امروز این شرکت دارای 7 خط تولید می باشد که از انگلستان ، ایالات متحده آمریکا ، آلمان و فرانسه خریداری شده اند و ظرفیت تولید حدود 6000 موتور دیزل لوول (LOVOL) را در سال دارند.

ویژگی های موتور دیزل لوول (LOVOL) :

موتور دیزل وسیله ای کاربردی است که امروزه در بسیاری از تجهیزات غول آسا و ماشین ها نظیر کشتی ها ، کامیون ها ، قطار ها ، زیردریایی ها ، هواپیما ها ، اتوبوس ها ، کمپرسور ، قایق بادبانی ، تراکتور و ژنراتور و ….. کاربرد دارد. به طور کلی می توان گفت که نیاز به استفاده از موتور دیزل ها در بخش های صنعتی هر روز  بیش از پیش احساس می شود.

این نوع موتور ها با برندهای متنوعی تولید و وارد بازار می شوند که از باکیفیت ترین نوع آن ها می توان به موتور دیزل لوول (LOVOL) اشاره نمود.

موتور دیزل لوول (LOVOL) را می توان در سه مدل گازسوز ، دیزلی و دریایی خریداری نمود. موتور دیزل لوول (LOVOL) به دو صورت دو زمانه و چهار زمانه عرضه می گردد. در حال حاضر این شرکت موتور های با خروجی 28 KW تا 17 KW را عرضه کرده و این موتور ها از سرعت 1500 RPM  تا 2800 RPM  مورد استفاده قرار می گیرند.

نمایندگی دیزل ژنراتور لوول :

شرکت هامریار به عنوان نماینده رسمی موتور دیزل لوول (LOVOL) در کشور ایران سعی خود را بر خدمت رسانی هر چه بهتر در زمینه ی فروش موتور دیزل lovol نهاده است. شما مشتریان گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره فنی ، قیمت دیزل ژنراتور لوول و لیست قیمت دیزل ژنراتور لوول با کارشناسان فنی شرکت هامریار 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کاتالوگ موتور دیزل لوول (LOVOL)

دریافت لیست قیمت موتور دیزل لوول (LOVOL)

مشاهده ی محصولات موتور دیزل لوول (LOVOL)