servo-estun

سرو موتور استون (Estun) | فروش سرو موتور استون (Estun)

درباره استون (Estun) :

سرو موتور استون (Estun) یکی از برندهای برتر با تکنولوژی پیشرفته در زمینه ساخت سرو موتور است. شرکت اتوماسیون نانجینگ استون، که در سال 1993 تأسیس شده است، شرکتی است که فرصت توسعه را در زمینه اصلاحات در اختیار دارد و بیش از 20 سال به همراه تیم کارآفرینی خود تلاش کرده است.

شرکت استون (Estun) نه تنها یکی از شرکت های پیشرو داخلی در تولید سرو موتور و قطعات کنترل کننده هسته ای برای تجهیزات هوشمند پیشرفته است. بلکه به تولید ربات های صنعتی نیز مشغول شده است و خود را تبدیل به یک شرکت صنعتی ربات مجهز به تکنولوژی کرده است.

استون (Estun) به عنوان یک شرکت فناوری پیشرفته توسط افراد مورد تأیید قرار گرفته و مجهز به یک ایستگاه کاری حرفه ای ملی است.

کمپانی اتوماسیون استون (Estun) برای مدت طولانی  ایده ی “تمرکز، یکپارچگی و رو به رشد با هم” را اجرا کرده است و به یکپارچگی منابع جهانی و نوآوری های تکنولوژیک مستقل مبتنی بر نیاز مشتری نیاز دارد. همچنین مجموعه ای از راه حل های جامع و کامل را برای اتوماسیون هوشمند ، تجهیزات و ربات های صنعتی پیشنهاد کرده است که ثابت می کند به طور مشخص در رقابت سودمند است.

کنترل کیفیت شدید در هر فرآیند عملیاتی از طراحی محصول تا خرید مواد، تولید ، آزمایش ، تحویل و خدمات پس از فروش سبب شده است تا محصولاتی با راندمان و کیفیت بالا و قیمت به صرفه و اقتصادی در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

سرو موتور استون (Estun) و ویژگی های آن :

سرو موتور استون (Estun) با وجود تکنولوژی پیشرفته و قابلیت های بسیاری که در خود دارد امروزه یکی از پر طرفدارترین سروموتور های موجود در بازار می باشد.

استون (Estun) امروزه با تکنولوژی سرو موتور های دو یا سه موتوره گام بلندی در جهت فناوری استون (Estun) و کاهش هزینه ها برداشته است.

سرو موتور استون (Estun) در مدل های EMS ، EMG ، EMJ ،   EML ، EMB در انواع ساده و ترمز دار در توان های مختلف تولید می شوند.

 در صنایعی مانند CNC ، چاپ و بسته بندی ، نساجی ، پلاستیک ، خط های تولید کارخانه ها ، ربات ها ، سینماهای سه بعدی و بسیاری موارد دیگر مورداستفاده قرار می گیرد.

نمایندگی سروو موتور استون :

شرکت هامریار به عنوان نمایندگی سرو موتور estun آماده ارائه خدمات و مشاوره فنی در زمینه فروش سرو موتور استون (Estun) خدمت مشتریان گرامی می باشد.

 

دریافت کاتالوگ سرو موتور استون (Estun)

دریافت لیست قیمت سرو موتور استون (Estun)

مشاهده ی محصولات سرو موتور استون (Estun)