گیربکس کرانویل

گیربکس کرانویل / فروش گیربکس کرانویل

گیربکس کرانویل چیست ؟

گیربکس کرانویل نوع دیگری از انواع گیربکس صنعتی به شمار می رود که در بسیاری از کارخانجات طراحی و تولید می گردد. این نوع گیربکس را می توان در بازار با نام های مختلفی از قبیل گیربکس هالو شافت، گیربکس 90 درجه و یا شافت از بغل خریداری نمود. در به کار بردن انواع گیربکس کرانویل باید این نکته را در نظر گرفت که میزان گشتاوری که می خواهیم از دستگاه کوپل شده با گیربکس در خروجی بگیریم، چه قدر است. زیرا گیربکس ها در مجموع تجهیزاتی هستند که برای انتقال گشتاور به صورت افزاینده و یا کاهنده موجود می باشند.

 انتقال نیرو در گیربکس کرانویل عموما از طریق شافت آن انجام می گیرد. گیربکس کرانویل از تعدادی چرخدنده تشکیل شده است که چرخدنده ی کوچک آن ها را با نام پینیون می شناسند و بزرگترین چرخدنده همان دنده گیربکس می باشد. از طریق اندازه گیری سرعت و قدرت هر چرخدنده ایی می توان به مقدار سرعت و قدرت چرخدنده ی مقابل پی برد.

پارامترهای مهمی که در انتخاب و  به کارگیری گیربکس کرانویل باید آن ها را مد نظر قرار داد

از جمله مهم ترین نکاتی که در انتخاب یک گیربکس کرانویل مناسب و کارآمد باید در نظر گرفت، میزان توان ورودی گیربکس، دور ورودی موتور کوپل شده با گیربکس و دور خروجی شافت گیربکس و نهایتا مقدار نسبت تبدیل توان گیربکس، شرایط فضای کار گیربکس کرانویل از نظر دمایی و گرد و غبار و … می باشند.

آشنایی با برترین و با کیفیت ترین برند هایی که در زمینه ی گیربکس کرانویل فعالیت می نمایند

گیربکس کرانویل (شافت از بغل) تجهیزی کاربردی می باشد که امروزه در عرصه ی صنعت نقش حیاتی را ایفا می نماید و به کارگیری از آن موجب شده تا بسیاری از فعالیت هایی که در آن ها به قدرت های بالا احتیاج است، به راحتی انجام گیرند.  به همین دلیل بسیاری از شرکت های معتبر در دنیا هم اکنون به طراحی و تولید این نوع گیربکس ها در قدرت و دور های متفاوت مشغول می باشند. از برند های برتر موجود برای گیربکس کرانویل می توان به برند هایBonfiglioli ،Transtecno ،Yilmaz ،Siemens Flender ،Motovario ، Siti و sew اشاره نمود که در مدل های مختلف از لحاظ حالت نصب، به صورت پایه دار، فلنچ دار، نیم فلنچ و پایه-نیم فلنچ تولید می گردند.

 

دریافت کاتالوگ گیربکس کرانویل

دریافت قیمت گیربکس کرانویل

مشاهده ی محصولات گیربکس کرانویل