الکتروموتور سه فاز

الکتروموتور سه فاز | فروش الکتروموتور سه فاز

الکتروموتور سه فاز چیست؟

الکتروموتور سه فاز یکی از انواع پر مصرف و رایج الکتروموتور های صنعتی می باشد. الکتروموتور سه فاز نوعی از موتور است که در راه اندازی و حرکت نیاز به استفاده از برق سه فاز دارد.

در تعریف الکتروموتور سه فاز ابتدا به مفهوم برق سه فاز می پردازیم. مفهوم برق سه فاز به مدارهای برق دارای سه سیم اشاره دارد. برق سه فاز به برق جریان متاوب گفته می شود  که از 4 رشته سیم برق که شامل 3 سیم A , B , C  و یک سیم برق نول می باشد تشکیل شده است.

فروش الکتروموتور AC توسط شرکت هامر صنعت به صورت اینترنتی بوده و شما عزیزان می توانید قبل از خرید با کارشناسان ما تماس گرفته و از قیمت محصولات مطلع شوید.

تفاوت الکتروموتور سه فاز و الکتروموتور تک فاز

الکتروموتور سه فاز و الکتروموتور تک فاز دارای تفاوت هایی هستند که در این بخش به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم :

منبع تغذیه الکتروموتور تک فاز دارای یک چرخه موج مشخص می باشد در حالی که الکتروموتور سه فاز سه چرخه موج مشخص است.

الکتروموتور تک فاز برای اتصال به جریان به یک سیم نیاز دارد ولی الکتروموتور سه فاز به سه سیم نیاز دارد.

همچنین این دو الکتروموتور دارای ولتاژ های متفاوتی می باشند. الکتروموتور تک فاز دارای ولتاژ 220 ولت و الکتروموتور سه فاز داری ولتاژ 380 ولت می باشد.

انواع الکتروموتور سه فاز

الکتروموتور سه فاز در سر تا سر جهان در قالب مدل ها و برند های متنوع در کارخانه های گوناگون تولید و عرضه می شود. از انواع الکتروموتور سه فاز می توان به الکتروموتور سه فاز پوسته آلومنیوم و الکتروموتور سه فاز پوسته چدنی اشاره کرد. همچنین الکتروموتور سه فاز در نوع دیگر در قدرت های مختلف از قدرت های پایین جهت کاربری های با توان مورد نیاز پایین و قدرت های بالا جهت کاربری های سنگین تولید می شود. همچنین الکتروموتور های سه فاز بر اساس کارخانه های سازنده به الکتروموتور سه فاز ایرانی ، الکتروموتور سه فاز چینی و الکتروموتور سه فاز اروپایی تقسیم می شود.

فروش الکتروموتور سه فاز

شرکت هامریار به صورت تخصصی در راستای فروش الکتروموتور سه فاز در تمامی برند ها و مدل ها فعالیت می کند. هدف ما همواره ارائه خدمات و اطلاعات کافی خدمت خریدار الکتروموتور می باشد. شما مشتریان گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره فنی و اطلاعات مورد نیاز ، قیمت الکتروموتور اعم از قیمت الکتروموتور زیمنس ، قیمت دینام سه فاز چینی و ….. با واحد فروش شرکت هامریار به شماره 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را درزمینه الکتروموتور سه فاز دریافت نمایید.

دریافت کاتالوگ الکتروموتور سه فاز

لیست قیمت الکتروموتور سه فاز

مشاهده ی محصولات الکتروموتور سه فاز