vemat

الکتروموتور ومات (Vemat) :

درباره کمپانی ومات (Vemat) :

الکتروموتور ومات (Vemat) یکی از قدرتمندترین و به روز ترین الکتروموتور های تولید شده اروپایی می باشد. این الکتروموتور ایتالیایی از نظر کیفی و تکنولوژی در سطح بالایی در عرصه ی جهانی می باشد و یکی از رقبای اصلی تولید الکتروموتور به شمار می رود.

کمپانی ومات (Vemat) در کشور ایتالیا فعالیت خود را آغاز نمود. این کمپانی سال های بسیاری است که به تولید الکتروموتور ومات (Vemat)  مشغول است و در میان رهبران بازار داخلی و بین المللی به رسمیت شناخته شده است. ومات (Vemat)  شرکتی است که به واسطه تحقیق و تجربه و تکنولوژي به صورت مداوم در حال به روز رسانی می باشد. سیاست های سرمایه گذاری که در این شرکت اعمال شده است کیفیت و قابلیت اطمینان محصولات را تامین می کند.

انعطاف پذیری سازمانی تولیدات ومات (Vemat) به همراه سطح بالایی ازحرفه ای بودن پرسنل سبب شده است تا محصولاتی که در نتیجه ی تحقیق خوب و توسعه ی مداوم است تولید و عرضه شوند.

چرخه تولید ومات (Vemat) کیفیت الکتروموتور ومات (Vemat) را به وسیله کنترل پیوسته و مداوم در هنگام فرآیند تولید تضمین می کند.

ومات (Vemat) همواره نیروی خود را بر تولید محصولاتی مطابق با نیاز مشتری ، بهبود کیفیت محصولات خود و نظارت بر رضایت مشتریان متمرکز نموده است.

فروش الکتروموتور AC توسط شرکت هامر صنعت به صورت اینترنتی بوده و شما عزیزان می توانید قبل از خرید با کارشناسان ما تماس گرفته و از قیمت محصولات مطلع شوید.

الکتروموتور ومات (Vemat) امروزه به لطف تکنسین های ماهر ، کارکنان آموزش دیده و کارگران متعهد با کیفیتی بالا و در خور مصرف کنندگان تولید می شود.

ویژگی ها و خصوصیات الکتروموتور ومات (Vemat) :

الکتروموتور ومات (Vemat) در انواع مختلف و مطابق با نیاز مشتری در کاربری های متفاوت ارائه می شود. الکتروموتورهای ومات (Vemat) ایتالیا در مدل های IE1 – IE2 –IE3 – Single phase – For compressors عرضه می شود.

ومات (Vemat) موتور های خود را در انواع سه فاز و تک فاز تولید می نماید. رنج توان و قدرت این موتور ها به نسبت سایر تولید کنندگان بسیار خاص و ویژه می باشد و در بسیاری از توان ها دارای الکتروموتور می باشد. رنج قدرت الکتروموتور ومات (Vemat) از ۰۶/۰ کیلووات تا ۳۱۵ کیلووات می باشد که با توجه به نوع کاربری ، الکتروموتور ومات (Vemat) با توان متناسب با کاربری مصرف کننده انتخاب می شود.

همچنین الکتروموتور ومات (Vemat) در دورهای موتور مشخص شده ی الکتروموتور ۲ ، ۴ ، ۶ ، ۸ Poles طراحی و تولید می شوند.

الکتروموتور ومات (Vemat) با رعایت تمامی استانداردهای جهانی مانند استاندارد NEMA ، IE یکی از با کیفیت ترین و قدرتمندترین الکتروموتور های ساخت کشور ایتالیا به شمار می رود و توانسته است با کسب رضایت از مصرف کنندگان مخاطبان بسیاری را جذب نماید.

نمایندگی فروش الکتروموتور ومات (Vemat) :

شرکت هامریار به عنوان نماینده فروش الکتروموتور ومات (Vemat) آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان می باشد. جهت دریافت کاتالوگ الکتروموتور ومات (Vemat) و لیست قیمت الکتروموتور ومات (Vemat) با واحد فروش شرکت هامریار ۳۳۵۳۲۱۹۹-۰۲۱ و ۳۳۵۳۲۱۹۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

دریافت کاتالوگ الکتروموتور ومات (Vemat)

لیست قیمت الکتروموتور ومات (Vemat)

مشاهده ی محصولات الکتروموتور ومات (Vemat)