kaijili

درباره کمپانی ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli) 

ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli) که در سال های اخیر به به عنوان یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین برندهای ژنراتور در کشورمان شناخته می شود ، امروزه توانسته است به یکی از برندهای چینی با کیفیت در سطح آسیا و جهان تبدیل شود.

ژنراتور یکی از ابزار های مورد نیاز جهت تامین برق مورد نیاز در صنایع و مصارف مسکونی به شمار می رود که در هنگام عدم دسترسی به برق شهری مورد استفاده قرار می گیرد.

کشور چین به عنوان یکی از بزرگ ترین قطب های صنعتی جهان پس از مشاهده احساس نیاز کاربران مختلف به ژنراتور به تولید این دستگاه روی آورد. پس از این کمپانی ها و برندهای مختلفی به تولید این دستگاه روی آوردند یکی از این کمپانی های پیشرو در این زمینه کایجیلی  (Kaijieli) می باشد. این کمپانی تولید ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli) را در سال 1995 در شهر فوجیان چین آغاز نمود.

کمپانی کایجیلی  (Kaijieli) با بیش از دو دهه سابقه ی تولید ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli) موفق به کسب جوایز و افتخارات بسیاری شده است. این کمپانی با وجود 20 شرکت تابعه و سهام 100 شرکت یکی از گسترده ترین شرکت های تولید ژنراتور در کشور چین است.

هامر صنعت نماینده  فروش اینورتر، پمپ وکیوم، سروو موتور و الکتروموتور است، برای مشاهده محصولات بر روی لینک کلیک کنید.

ویژگی های ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli) :

ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli) به وسیله متخصصان کارآزموده با توسعه تکنولوژی و طراحی داخلی و بیرونی تولید شده است. این ژنراتور ها  پس از تحقیق و آزمایش فراوان به وسیله ابزار آلات و دستگاه های دقیق و پیشرفته مطابق با استانداردهای بین المللی به بازار ارائه می شود.

ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli) با وجود ویژگی هایی همچون راندمان بالا ، عملکرد مناسب و قابل اعتماد ، قابلیت اطمینان بالا ، ظاهر ظریف ، قیمت به صرفه و اقتصادی ، مطابق با فناوری روز ، توانسته است جایگاه مناسبی در میان خریداران ژنراتور به دست آورد و به جایگاه بین المللی بالایی برسد.

این محصولات با طیف وسیعی از تنوع جهت انواع کاربری ها و مصارف مختلف و در انواع توان های مورد نیاز متناسب با نوع کاربری به مشتریان عرضه می شود.

از انواع مدل های ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli) می توان به مدل ST/STC و Brushless TWG و ….. اشاره کرد.

نماینده فروش ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli) :

شرکت هامریار به عنوان نماینده فروش ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli) ارائه دهنده ی لیست قیمت ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli) و کاتالوگ ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli) می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و مشاوره خرید ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli) با کارشناسان فنی شرکت هامریار 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

 

دریافت کاتالوگ ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli)

دریافت لیست قیمت ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli)

مشاهده ی محصولات ژنراتور کایجیلی  (Kaijieli)

5/5 - (1 امتیاز)