ژنراتور استمفورد (stamford)| فروش ژنراتور استمفورد  (stamford)

درباره کمپانی استمفورد (stamford):stamford

ژنراتور استمفورد (stamford) یکی از پر قدرت ترین و برترین ژنراتورهای شناخته شده در سطح جهانی است. کمپانی استمفورد (stamford) انگلستان فعالیت تخصصی خود را در سال 1935 و با نام Stamford electrical در منچستر انگلستان آغاز کرده و به تولید انواع ژنراتور و کمپرسور هوا به صورت تخصصی و حرفه ای پرداخت. با گسترش جهانی تولید و توزیع ژنراتور استمفورد (stamford) توسط این کارخانه و بازسازی شرکت ها در دهه ی 1980 تا   1990، کمپانی استمفورد به عنوان رهبر جهانی در تولید ژنراتور های از 8 kva تا 2000 kva به جهان معرفی گردید.

ویژگی های فروش ژنراتور استمفورد (stamford):

استمفورد (stamford) محصول شرکت استمفورد انگلستان که در سال 1905 احداث شده ، یکی از پرطرفدارترین انواع ژنراتور می باشد که به دلیل مزایای زیادی که دارد ، همواره مورد استقبال خریداران بوده است.  با به کارگیری این ژنراتورها در بخش های مختلف صنعتی ، بسیاری از مشکلات مربوط به انرژی الکتریکی و افت ولتاژ و نهایتا آسیب رسیدن به تجهیزات برقی ، حل شده است.

 ژنراتور استمفورد (stamford) قابلیت کوپل شدن با انواع موتور دیزل ها را داشته و بیشتر به صورت کوپل شده مورد استفاده کاربران قرار می گیرد. از نمونه های ژنراتور های استمفورد کوپل شده می توان به دیزل ژنراتور پرکینز استمفورد  (stamford)، دیزل ژنراتور ولوو استمفورد (stamford) و دیزل ژنراتور کامینز استمفورد اشاره کرد.

ژنراتور استمفورد (stamford)  در انواع مختلفی و با توجه به نیاز مشتریان ارائه می گردد. از جمله این ژنراتور ها ، ژنراتور سه فاز2 پل ، ژنراتور سه فاز 4 پل ، ژنراتور سه فاز 6 پل ، ژنراتور سه فاز دریایی 2 پل و 4 پل می باشند. به صورت کلی می توان گفت که ژنراتور استمفورد (stamford) در حال حاضر در کشور ما بخش عمده ای از صنعت را به خود اختصاص داده و از فعال ترین برند های موجود می باشد.

ژنراتور استمفورد (stamford) با گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان این محصول در سرتاسر دنیا ارائه می گردند. همچنین مراکز تحقیق و توسعه ی این شرکت در اقصی نقاط دنیا مستقر بوده و کارشناسان آن برای موفقیت بیشتر این کمپانی و رسیدن به کیفیت مطلوب در تلاشند.

نمایندگی ژنراتور استمفورد :

شرکت هامریار یه عنوان نماینده فروش ژنراتور استمفورد(stamford)  اطلاعات لازم را در زمینه خرید ژنراتور در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ژنراتور استمفورد  (stamford) و همچنین دریافت  کاتالوگ ژنراتور استمفورد و لیست قیمت ژنراتور استمفورد با کارشناسان فنی شرکت هامریار به شماره 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کاتالوگ ژنراتور استمفورد(stamford)

دریافت لیست قیمت ژنراتور استمفورد(stamford)

مشاهده ی محصولات ژنراتور استمفورد(stamford)