emotron

سافت استارتر ایموترون (Emotron) | فروش سافت استارتر ایموترون (Emotron)

 درباره ی ایموترون (Emotron) :

سافت استارتر ایموترون (Emotron) یکی از برندهای شناخته شده جهانی در زمینه تولید سافت استارتر است.

شرکت ایموترون (Emotron) هم اکنون در کشور سوئد فعالیت می نماید و حدود 35 سال است که به تولید و طراحی انواع درایو اموترون و بسیاری از تجهیزات الکتریکی و کنترلی دیگر اقدام نموده است.

این کمپانی در تمام سال های فعالت خود کوشیده است تا با بهره گیری از مهندسین مجرب و توانمند، بتواند بهترین و با کیفیت ترین سافت استارتر ایموترون (Emotron) را عرضه کند. شرکت سافت استارتر ایموترون (Emotron) تکنولوژی پیشرفته را با مدیریت ساده ترکیب کرده و همواره در شعار های تبلیغاتی خود این مسئله را عنوان نموده است که سادگی موجب در دسترس بودن و انعطاف پذیری کارمندان ما بوده و ما توانایی حل کردن هر گونه چالشی که ممکن است با آن مواجه شویم را خواهیم داشت.

کمپانی ایموترون (Emotron) ارائه دهنده ی راه حل هایی مبتکرانه که در کاهش مصرف انرژی تاثیر بسزایی داشته اند، ثابت قدم بوده و موجب آرامش خاطر مصرف کنندگان سافت استارتر ایموترون (Emotron) شده است. زیرا زمانی که مصرف کننده نگرانی در مورد آسیب به تجهیزات خود و وقفه های پرهزینه نداشته باشد، می تواند تمام تمرکز خود را بر روی اقدامات پیشگیرانه و تنظیم فرآیند منعطف کند.

ویژگی های سافت استارتر ایموترون (Emotron) :

سافت استارتر ایموترون (Emotron) را در اکثر موارد هنگام به کارگیری موتور ها برای پیشبرد بسیاری از فعالیت های صنعتی، استفاده می کنند. زیرا موتور ها در هنگام راه اندازی دچار تنش های الکتریکی  و مکانیکی شده و جریان زیادی از شبکه می کشند و باعث کاهش لحظه ایی ولتاژ می شوند که این امر موجب اختلال سایر تجهیزات الکتریکی شده و ممکن است به آن ها آسیب برساند. بنابراین می توان در تعریف دیگر سافت استارتر ها این چنین گفت که این تجهیزات قابلیت کنترل و محدود کردن میزان جریان کشیده شده توسط موتور ها را در لحظه ی راه اندازی دارند.

سافت استارتر ایموترون (Emotron) از جمله پرکاربرد ترین نوع سافت استارتر می باشد که می توان از آن در بسیاری از صنایع سبک و سنگین بهره گرفت.

سافت استارتر ایموترون (Emotron) قابلیت آن را دارد که موتور را با گشتاور نرم راه اندازی کند. همچنین این سافت استارتر ، بار را به صورت هوشمندانه ایی کنترل نموده و می توانند باعث ایجاد توقف های هوشمندانه و به جا در حین کار و هر جایی که نیاز باشد شوند.

نمایندگی emotron :

شرکت هامریار به عنوان نماینده ی فروش سافت استارتر ایموترون (Emotron) در ایران آماده پاسخگویی نیاز مشتریان در زمینه خرید سافت استارتر می باشد. شما مشتریان گرامی می توانید جهت دریافت قیمت سافت استارتر ایموترون (Emotron) و کاتالوگ سافت استارتر امترون با کارشناسان فنی ما 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کاتالوگ سافت استارتر ایموترون (Emotron)

دریافت لیست قیمت سافت استارتر ایموترون (Emotron)

مشاهده ی محصولات سافت استارتر ایموترون (Emotron)