tools

موتور ویبره TOOLS (تولز) | فروش موتور ویبره TOOLS (تولز)

 موتور ویبره TOOLS (تولز) چیست ؟

موتور ویبره TOOLS (تولز) ساخت کارخانه TOOLS (تولز) یکی از کمپانی های تولید ویبره بدنه و محصول کشور چین می باشد ، که جهت ویبره کردن و ایجاد ارتعاش در بسیاری از صنایع عمرانی ، در ساختمان سازی ها ، سیلو ها ، صنعت آرد سازی ، مخلوط های بتنی و خاک ، تخلیه و غربالگری ، حمل و نقل ، واحد های آجر سازی ، قالب های پل های هوایی ، دستگاه های سنگ خورد کن ، قالب تونل مترو ، ماشین های ارتعاشی ، خطوط انتقال و بسیاری از صنایعی که به ایجاد ارتعاش نیاز دارند ، کاربرد دارد.

موتور ویبره TOOLS (تولز) را به صورت کلی در دو مدل بادی و برقی قرار می دهند. البته نوع بادی این محصولات نسبت به نوع برقی آن ، دارای کاربرد کمتری بوده واستفاده از آن ها بیشتر برای زمان هایی مناسب است که در محیط احتمال برق گرفتگی یا آتش سوزی وجود داشته باشد. بنابراین استفاده از ویبره بدنه های برقی ، به دلیل قدرت بیشتر این ویبراتور ها و کاربردی تر بودنشان ، امروزه رایج تر می باشد.

موتور ویبره TOOLS (تولز) با دور های متفاوتی تولید می شوند که هر یک با داشتن ویژگی های منحصر به فرد خود ، می توانند در بخش های متفاوتی مورد استفاده قرار بگیرند. موتور ویبره TOOLS (تولز) با دور های 750 ، 1000 ، 1500 و 3000 دور که قدرت ارتعاش از 10 تا 10000 کیلوگرم را دارند ، می توان به راحتی خریداری نمود. اجزاء اصلی موتور ویبره TOOLS (تولز) شامل پوسته (از آلیاژهای مخصوص فولادی) ، محور ، الکتروموتور برقی ، یاتاقان ها ، وزنه و ….. می باشد.

درباره کمپانی TOOLS (تولز) :

کمپانی  TOOLS (تولز) توانسته در سال های اخیر ، با به کارگیری افراد متخصص و کارآمد ، بخش مونتاژ و ساخت موتور ویبره TOOLS (تولز) را به ماشین آلات روز دنیا مجهز کند و هر یک از مراحل تولید محصول را کنترل کرده تا بدین ترتیب احتمال وجود هر گونه خطا را در تولید موتور ویبره TOOLS (تولز) به صفر برساند. بنابراین امروز شاهد آن هستیم که این موتور ویبره چطور از لحاظ کیفیتی  با برند های اروپایی و حتی جهانی رقابت می کنند.

شرکت موتور ویبره TOOLS (تولز) کلیه ی محصولات خود را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه می نماید و همواره در راستای جلب رضایت مشتریان خود گام بر می دارد.

نمایندگی فروش موتور ویبره TOOLS (تولز) :

شرکت هامریار به عنوان نمایندگی فروش موتور ویبره TOOLS (تولز) همواره سعی خود را در جهت رضایت هر چه بیشتر مشتریان نموده است. شما مشتریان گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات و مشاوره در زمینه خرید موتور ویبره TOOLS (تولز) با کارشناسان فنی ما به شماره 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کاتالوگ موتور ویبره TOOLS (تولز)

دریافت لیست قیمت موتور ویبره TOOLS (تولز)

مشاهده ی محصولات موتور ویبره TOOLS (تولز)