گیربکس صنعتی

گیربکس صنعتی | فروش گیربکس صنعتی

گیربکس صنعتی چیست؟

گیربکس صنعتی یکی از تجهیزات پرکاربرد امروزی می باشد که همانطور که از نامش پیداست، می تواند در صنایع گوناگونی مورد استفاده قرار بگیرد. گیربکس های صنعتی، توانایی پایین آوردن میزان دور را داشته و به ازای این کاهش دور، می توانند مقدار گشتاور را بالا ببرند و یا بلعکس این کار را در صورت نیاز انجام دهند. البته از آنجاییکه که هر نوع تجهیزی که عملکرد مکانیکی دارد، دارای تلفات انرژی در حین عملکرد است، بنابراین حاصلضرب مقدار دور در گشتاور گیربکس صنعتی، در قسمت input و output که انتظار می رود در شرایط استاندارد برابر باشد، در قسمت خروجی با اندکی کاهش رو به رو خواهد بود.

کاربرد گیربکس صنعتی

همانطور که قبلا اشاره شد، گیربکس صنعتی برای کار در بسیاری از بخش های صنعتی انتخاب مناسبی می باشد و می توان از آن بهره گرفت. به همین جهت می توان گفت که این نوع گیربکس، در لیست تجهیزات پرکاربرد و در عین حال، ساخته شده از قطعات دقیق و طبیعتا گران قیمت قرار می گیرد. بنابراین استفاده و بهره وری مناسب از گیربکس های صنعتی، مستلزم آن است که افرادی که با آن ها کار می کنند، از علم و دانش فنی خوبی بهره مند باشند.

از جمله کاربرد های گیربکس صنعتی می توان به استفاده از آن در صنایعی همچون صنایع غذایی، صنایع شیمیایی، صنایع مس، صنایع نفت و گاز، صنایع فولاد، صنایع دفاعی و نیز تجهیزاتی از قبیل چرخ دنده ها، اهرم ها، آسانسور ها و بسیاری دیگر اشاره نمود.

انواع گیربکس های صنعتی

گیربکس ها عموما به دو دسته گیربکس کاهنده و افزاینده طبقه بندی می شوند. اما گیربکس صنعتی را علاوه بر اینکه می توان از جهت کاهنده و یا افزاینده بودن آن مورد بررسی قرار داد، می توان بر اساس شکل و ظاهر شافت به کار رفته در آن نیز طبقه بندی نمود که با نام های مختلفی در بازار فروش یافت می شوند. از معروف ترین مدل های گیربکس صنعتی، می توان به گیربکس صنعتی حلزونی، گیربکس خورشیدی، گیربکس هلیکال، گیربکس کرانویل، گیربکس آویز و گیربکس صنعتی ترکیبی اشاره کرد.

تعمیر گیربکس صنعتی

فروشگاه هامریار، نماینده رسمی فروش انواع گیربکس صنعتی در مدل های مختلف، ارائه دهنده خدمات پس از فروش از قبیل تعمیر گیربکس صنعتی و سرویس آن می باشد. همچنین خریدارانی که تمایل به دریافت کاتالوگ گیربکس و لیست قیمت گیربکس داشته باشند، می توانند به سایت رسمی فروشگاه هامریار مراجعه نموده و یا جهت دریافت راهنمایی های بیشتر از طریق شماره های زیر، با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشند.

آدرس سایت:WWW.HAMERYAR.COM

تلفن های تماس: 33532192-33532199

 

دریافت کاتالوگ گیربکس صنعتی

دریافت قیمت گیربکس صنعتی

مشاهده ی محصولات گیربکس صنعتی