abb

الکتروموتور ABB | فروش الکتروموتور ABB

درباره ABB :

الکتروموتور ABB که یکی از برترین و پیشرفته ترین الکتروموتورهای حال حاضر در جهان می باشد، در بازار ایران نیز به خوبی شناخته شده و مورد مقبولیت مصرف کنندگان قرار گرفته است.

کمپانی ABB یکی از پیشگامان و رهبران عرصه فناوری در جهان است. این کمپانی با همکاری با صنایع ، شرکت های آب و برق ، حمل و نقل و زیر ساخت سعی بر تحقق دیجیتال نمودن صنایع را دارد.

کمپانی ABB فعالیت های اولیه خود را در سال 1883 و در اواخر قرن نوزدهم با تولید ژنراتور های برق آغاز نمود. فعالیت اولیه این کشور در کشور سوئیس آغاز شد ولی پس از آن در سال 1988 با ادغام دو شرکت براون و ASEA به فعالیت خود ادامه داد.

این شرکت در سال 1997 گروه اتوماسیون صنعتی خود را راه اندازی نمود و در زمینه ی اتوماسیون صنعتی به تحقیق و تولید محصولات پرداخت. این اتفاق را می توان به عنوان بزرگ ترین رویداد در تاریخ ABB نام برد.

ABB در حال حاضر بزرگ ترین سازنده شبکه های برق در جهان است و در بسیاری از بخش ها فعالیت دارد که مهم ترین آن فن آوری های قدرت و اتوماسیون است. این کمپانی عظیم با تاریخچه ی طولانی از ادغام های فراوان جهت رشد شرکت و دستاورد های بزرگ در سال 2014 وارد فاز متحد شدن ساختار خود شد.

فروش الکتروموتور AC توسط شرکت هامر صنعت به صورت اینترنتی بوده و شما عزیزان می توانید قبل از خرید با کارشناسان ما تماس گرفته و از قیمت محصولات مطلع شوید.

از تولیدات این شرکت می توان به محصولات برقی ، محصولات روباتیکی ، اتوماسیون صنعتی و شبکه های برق اشاره کرد.

الکتروموتور ABB و ویژگی های آن :

الکتروموتور ABB در بخش الکتروموتور و ژنراتور شرکت  تولید ABB می شوند که این بخش از قسمت اتوماسیون می باشد.

ABB طیف وسیعی از مدل های الکتروموتور ABB را با قابلیت اعتماد و کارایی بالا جهت تمامی برنامه های کاربردی ارائه می دهد.

ABB هر آنچه که را صنایع و نرم افزار های جدید جهت بازدهی مناسب و صرفه جویی در انرژی در شرایط سخت به آن نیاز دارند فراهم آورده است. الکتروموتور ABB با ترکیبی از بهترین متریال و قطعات با تکنولوژی برتر و روز دنیا بدون توجه به چگونگی فرآیند یا چالش با هدف کارآمد بودن و کاهش چرخه هزینه های زندگی طراحی و تولید شده است.

الکتروموتور ABB با رعایت استاندارد های IEC یکی از با کیفیت ترین الکتروموتور تولیدی در سطح جهان می باشد. استاندارد IEC بدین معنی است که موتور ها مطابق استاندارد های توسعه یافته بین المللی تولید شوند و تمامی استانداردهای تعیین شده را اجرا نمایند.

الکتروموتور ABB با رعایت تمامی اصول و استانداردهای جهانی توانسته است الکتروموتورهایی با تکنولوژی پیشرفته و فن آوری بالا در تمامی رنج های قدرت از توان های پایین تا الکتروموتور هایی با توان بالا جهت تمامی کاربردها ارائه دهد.

نمایندگی فروش الکتروموتور abb :

شرکت هامریار به عنوان نماینده الکتروموتور abb در کشور ایران آماده پاسخگویی و ارائه محصولات و خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

شما می توانید جهت دریافت  کاتالوگ الکتروموتور abb و لیست قیمت الکتروموتور abb با واحد فروش شرکت هامریار 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را از مشاوران و کارشناسان فنی ما دریافت نمایید.

 

دریافت کاتالوگ الکتروموتور ABB

لیست قیمت الکتروموتور ABB

مشاهده ی محصولات الکتروموتور ABB

5/5 - (1 امتیاز)