گیربکس آویز

گیربکس آویز | فروش گیربکس آویز

گیربکس آویز چیست ؟

گیربکس آویز یکی از مدل های شناخته شده در عرصه گیربکس های صنعتی می باشد. در سال های اخیر با توجه به پیشرفت تکنولوژی تولید کنندگان گیربکس سعی بر تولید گیربکس در انواع مختلف و با توجه به نیاز های صنایع گوناگون نموده اند. گیربکس آویز یکی از مدل های تولید شده ی گیربکس است که جهت کاربری هایی با نیاز به گشتاور های بالا و حالت های مختلف نصب مورد استفاده قرار می گیرد.

گیربکس آویز در موارد بسیاری کاربرد دارد که از جمله ی آن ها می توان به جرثقیل سقفی ، کانوایر ها ، نوار نقاله ، آسیاب میکسر ها و صنایع گوناگون اشاره کرد.

ویژگی های گیربکس آویز :

گیربکس آویز دارای ویژگی های خاص و متنوعی است که سبب فراوانی استفاده ی این گیربکس در صنایع مختلف شده است.

این نوع از گیربکس توانایی این را دارد که در حالات مختلف با توجه به نوع کاربری و مصرف در آن صنعت خاص مورد استفاده قرار بگیرد. علاوه بر این گیربکس آویز با ارائه گشتاور بالا نیاز مصرف کننده به گشتاور بالا را نیز تامین می کند و به دلیل نحوه قرار گیری محور ها به صورت موازی نسبت های تبدیل بالا را فراهم می کند.

شرکت هامریار نماینده ی فروش گیربکس آویز :

شرکت هامریار به عنوان نماینده ی فروش گیربکس آویز در شهر تهران فعالیت می کند. این شرکت با فروش انواع گیربکس آویز در مدل ها و انواع گوناگون سعی در جلب رضایت مشتریان در زمینه ی خرید گیربکس مورد نیاز خود می نماید. شما مشتریان گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره فنی و کسب اطلاعات مورد نیاز در زمینه ی خرید گیربکس آویز با واحد فنی شرکت هامریار به شماره 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

 

دریافت کاتالوگ گیربکس آویز

دریافت قیمت گیربکس آویز

مشاهده ی محصولات گیربکس آویز