volvo-penta

موتور دیزل ولوو (Volvo) | فروش موتور دیزل ولوو (Volvo)

درباره کمپانی Volvo :

موتور دیزل ولوو  (Volvo)ساخت کمپانی Volvo از کمپانی های محبوب و شناخته شده ایی که هم اکنون در زمینه ی طراحی و تولید انواع دیزل ژنراتور و موتور دیزل با استفاده از علم روز دنیا و در شرایط کاملا تخصصی فعالیت دارند ، می باشد.

این شرکت ، موتور دیزل ولوو (Volvo) را در توان های مختلف و در کشورهای مختلفی تولید و عرضه می نماید. از جمله این کشورها می توان به آلمان که موتور دیزل های تا توان 275 KVA در آن تولید می شوند یا فرانسه که مرکز تولید موتور دیزل ها با توان 300KVA   و 350KVA   می باشد و کشور سوئد که مختص تولید موتور دیزل های با توان های بالاتر است ، اشاره نمود.

ویژگی های موتور دیزل ولوو (Volvo) :

موتور دیزل  در ابتدا از مجموعه موتور های بسیار پر سر و صدا به شمار می رفتند و استفاده از آن ها چندان مورد توجه نبود. اما بعد از سال ها تلاش و کوشش فردی به نام رودولف دیزل سیستم مشتعل سازی در این موتور ها تغییر یافته و این موتور های درون سوز توانستند جایگاه خود را در میان خریداران به دست آورند. البته نام این شرکت در سال 1935 با خریداری شرکت پنتا به VOLVO PENTA   تغییر پیدا کرد.

موتور دیزل ولوو (Volvo) دارای سه تیپ TAD ،TD  ،TWD  می باشد و بیشتر برای تجهیزات دریایی و صنعتی کاربرد دارد.

از مشخصه های بارز موتور دیزل ولوو (Volvo) می توان به قیمت مناسب، دسترسی آسان به قطعات و لوازم یدکی، قابلیت کوپل شدن با اکثر ژنراتورها، مصرف پایین سوخت، سرویس و نگهداری آسان، قابلیت اطمینان و پشتیبانی جهانی اشاره نمود. همچنین موتور ولوو از آن جایی که دارای کیفیت مناسبی بوده و بررسی های هوشمندانه ایی در هنگام طراحی و ساخت آن انجام گرفته است، توانایی کار به صورت دائم را داشته و می تواند روی بسیاری از تجهیزات مانند انواع شناور های دریایی، کامیون ها و اتوبوس ها و موتور ژنراتور ها به سادگی نصب شود.

نمایندگی ولوو پنتا :

شرکت هامریار به عنوان نماینده ی رسمی فروش موتور دیزل ولوو (Volvo) با ارائه مشخصات فنی دیزل ژنراتور ولوو توسط کارشناسان فنی و متخصص خود سعی بر مشاوره و خدمات هر چه بهتر دارد.

جهت دریافت مشاوره فنی ، لیست قیمت دیزل ژنراتور ولوو و کاتالوگ دیزل ژنراتور ولوو پنتا با مشاوران فنی شرکت هامریار 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کاتالوگ موتور دیزل ولوو (Volvo)

دریافت لیست قیمت موتور دیزل ولوو (Volvo)

مشاهده ی محصولات موتور دیزل ولوو (Volvo)