موتور دیزل موتور سازان | فروش موتور دیزل موتور سازان

درباره ی موتور سازان :

motorsazan

موتور سازان شرکتی ایرانی در زمینه ساخت موتور دیزل در شهر تبریز می باشد. این شرکت  از برند های شناخته شده ی داخلی محسوب می شود که توانسته انواع موتور دیزل های زمینی و خودرویی را با سایزهای متنوع و کاربرد های فراوان در بخش های مختلف صنعتی ، کشاورزی ، خودرویی ، راه سازی ، تحت لیسانس پرکینز انگلستان طراحی و تولید نماید.

همچنین موتور سازان با تحقیقات گسترده و به کارگیری متخصصان کارآزموده ،  موفق به طراحی موتور های جدید گازسوز که کارایی بالایی داشته و از نظر مصرف روغن و سوخت ، مناسب می باشند ، شده است.

از دستاورد های مهم شرکت موتور سازان در چند سال گذشته باید به موفقیت این شرکت در کسب رکورد فروش انواع موتور دیزل موتور سازان با استاندارد جهانی از لحاظ آلایندگی و راندمان بالا ، همچنین کیفیت مطلوب این موتور دیزل و لوازم یدکی شان اشاره کرد.

شرکت موتور سازان سیاست اصلی خود را بر روی توجه به عوامل زیست محیطی و منابع انسانی متمرکز نموده و مدیران این شرکت کوشیده اند که همواره مصالح مشتریان ، کارکنان و جامعه را مد نظر قرار دهند. همین مدیریت استراتژیک نیز باعث موفقیت روز افزون شرکت موتورسازان شده است.

شرکت موتورسازان به تدریج و با ارائه ی محصولات با کیفیت توانست در سال 1386 به عنوان شرکت سهامی عام به فعالیت خود ادامه دهد. امروز شاهد آن هستیم که موتور دیزل موتورسازان و سایر محصولات تولیدی این شرکت با تنوع غیر قابل مقایسه با سال های اول شروع فعالیت این کمپانی ، و افزایش کاربری آن ها روانه بازار می شوند و این شرکت به یکی از قطب های صنعتی تبدیل شده است.

ویژگی های موتور دیزل موتور سازان :

موتور دیزل موتور سازان که به عنوان موتور های احتراق داخلی شناخته می شود ، به جای استفاده از جرقه ، از حرارت بالا برای سوزاندن سوخت استفاده می کند. این موتور ها را می توان به طرق مختلفی دسته بندی نمود. می توان آن ها را در دو مدل دو زمانه و چهار زمانه قرار داد و یا در تقسیم بندی دیگر ، می شود موتور دیزل ها را به دو نوع موتور دیزل خطی و موتور دیزل خورجینی موتور دیزل V  بر اساس تعداد سیلندر ها و حالت قرار گیری آن ها ، از هم تفکیک نمود.

نمایندگی موتور سازان تبریز :

شرکت هامریار به عنوان نماینده ی فروش دیزل ژنراتور موتورسازان آماده ارائه هر گونه اطلاعات در زمینه ی فروش موتور دیزل موتورسازان خدمت مشتریان گرامی می باشد. جهت دریافت مشاوره فنی با کارشناسان شرکت هامریار 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کاتالوگ موتور دیزل موتور سازان

دریافت لیست قیمت موتور دیزل موتور سازان

مشاهده ی محصولات موتور دیزل موتور سازان