sparmax

پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax) |فروش پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax)

 پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax) چیست ؟

پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax) نوعی از پمپ وکیوم می باشد که برای خلاء کردن یک محیط بسته مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ های وکیوم در بسیاری از مشاغل کاربرد داشته و مورد استفاده قرار می گیرند. پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax) که در تایوان تولید می شود ، جزء پمپ های با استاندارد جهانی و با کیفیت مناسب می باشد که کاربرد زیادی داشته و بسیاری از صنایع مختلف به این پمپ ها وابسته هستند.

 پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax) از دو قسمت اصلی روتور و سیلندر تشکیل شده است. با بررسی مکانیزم عملکرد این پمپ ها می توان به این نکته پی برد که این تجهیزات ، در عین عملکرد ساده ایی که دارند ، اما بهره بری زیادی داشته و از تجهیزات کلیدی در بخش صنعت به شمار می آیند. این نوع پمپ وکیوم را از لحاظ سیستم خنک کنندگی شان به سه دسته ی پمپ وکیوم روغنی ، پمپ وکیوم آب در گردش ، پمپ وکیوم خشک تقسیم بندی می کنند. همچنین از لحاظ دقت عملکرد ، پمپ های نوع آب در گردش را در دو نوع تک مرحله و دو مرحله قرار می دهند که البته باید گفت که پمپ وکیوم های دو مرحله ای از دقت بالاتری برخوردار هستند. البته کمپانی اسپارمکس (Sparmax) بیشتر تمرکز خود را بر روی تولید پمپ وکیوم خشک منعطف کرده است.

پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax) را می توان در مجموعه پمپ های سبک قرار داد که معمولا برای کاربری های سبک تر مورد استفاده قرار می گیرند. بیشترین کارایی این پمپ ها در سرد خانه ، هواساز ها ، چیلرها ، دندانپزشکی ، آزمایشگاه ها ، صنایع شیمیایی ، صنایع غذایی ، صنایع نفت و گاز و پتروشیمی ، صنایع چاپ و بسته بندی و صنایع دارویی می باشد.

کمپانی بزرگ اسپارمکس (Sparmax) در مراحل تولید وکیوم ها ،  آن ها را از نظر میزان خلاء ، فشار ، ظرفیت ، راندمان و ….. بررسی کرده و بخش Q.C کارخانه ، کلیه قطعات را در بخش ماشین کاری ، مونتاژ ، ساخت و تحویل نهایی کنترل می کند تا امکان وجود هرگونه خطایی در مرحله تولید به صفر برسد.

از ویژگی های بارز پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax) ، کم صدا و بدون لرزش بودن ، داشتن پیستون بدون احتیاج به روغن ، قابل تنظیم ، داشتن صافی و گیج خلاء و همچنین ضمانتنامه ی کیفیت آن می باشد.

نمایندگی فروش پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax) :

شرکت هامریار به عنوان نمایندگی فروش پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax) شما را در زمینه ی خرید پمپ وکیوم راهنمایی می کند. جهت راهنمایی بیشتر در زمینه ی پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax) با کارشناسان فنی ما به شماره 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کاتالوگ پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax)

لیست قیمت پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax)

مشاهده ی محصولات پمپ وکیوم اسپارمکس (Sparmax)