گیربکس خورشیدی

گیربکس خورشیدی چیست؟

گیربکس خورشیدی همانند سایر گیربکس های صنعتی دیگر، جهت ایجاد توان و منتقل کردن آن در صنایع مختلف و ماشین های در حال کار مورد بهره برداری قرار می گیرد و توانایی آن را دارد که به انواع الکتروموتور ها اعم از هیدرولیکی و الکتریکی متصل شود. از آنجا که گیربکس های خورشیدی به منظور کار در محیط های صنعتی طراحی شده اند، به کار گیری از آن ها در شرایط غیر، ممکن است خطرات جانی و مالی در پی داشته باشد و ایمنی کار را دچار اختلال کند.

مزیت های استفاده از انواع گیربکس خورشیدی

همانطور که در بالا بدان اشاره شد، گیربکس خورشیدی تجهیزی کاملا صنعتی می باشد که اگر در جای مناسب از آن استفاده شود، می تواند در بهبود عملکرد تاثیر بسزایی داشته باشد. به صورت کلی به کار گیری از گیربکس خورشیدی دارای مزایایی می باشد که صنعت گران بی شماری را در سراسر دنیا به سمت استفاده از آن سوق می دهد. یکی از مهم ترین خصوصیات گیربکس های خورشیدی، حجم و ابعاد کوچک آن ها در مقایسه با دیگر گیربکس ها می باشد. همچنین این نوع گیربکس ها، قادرند دور موتور را در طیف گسترده ایی از نسبت ها انتقال دهند و در عین حال کم ترین میزان انرژی را مصرف کنند. در نتیجه استفاده از آن ها می تواند از نظر میزان مصرف انرژی به مقدار قابل ملاحظه ایی مقرون به صرفه باشد و حتی هزینه های بزرگترین پروژه های صنعتی را  نیز کاهش دهد.

طراحی گیربکس خورشیدی و لزوم استفاده از روغن در آن :

طراحی گیربکس خورشیدی به نحوی است که باید در آن ها از روغن های صنعتی استفاده شود. زیرا این روغن ها، می توانند حرارت و گرمای ایجاد شده در چرخ دنده ها را حین عملکرد گیربکس، به بیرون انتقال دهند و فشار وارده را تحمل نمایند. همچنین اگر روغن به کار گرفته شده در گیربکس خورشیدی، دارای مواد EP باشد، در افزایش طول عمر گیربکس تاثیر گذار بوده و مانع پوسیدگی سطح چرخ دنده ها و بلبرینگ ها می شود.

فروشگاه هامریار، نماینده رسمی فروش انواع گیربکس همچون گیربکس صنعتی، گیربکس هلیکال، گیربکس خورشیدی، گیربکس کرانویل، گیربکس آویز و گیربکس حلزونی با بهترین برند های دنیا می باشد. خریداران گرامی می توانند  قیمت گیربکس خورشیدی و کاتالوگ گیربکس خورشیدی را در سایت رسمی فروشگاه هامریار به آدرس زیر مشاهده نمایند و در صورت تمایل به انجام مشاوره، با مشاوران فنی هامریار به شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.

آدرس سایت: WWW.HAMERYAR.COM

تلفن های تماس: 33532192-33532199

 

دریافت کاتالوگ گیربکس خورشیدی

دریافت قیمت گیربکس خورشیدی

مشاهده ی محصولات گیربکس خورشیدی