Submersible-Pump

پمپ شناور  | فروش پمپ شناور

پمپ شناور چیست؟

پمپ شناور تجهیزی الکتریکی می باشد که جزء پمپ های ایستاده به شمار می رود. این نوع پمپ ها را جهت افزایش فشار سیالات و خارج کردن آب از داخل چاه ها و قنات ها و … در صنایع گوناگون، صنعت کشاورزی و بسیاری از کار های دیگر که می بایست در آن ها، فشار بالایی برای سیالات مختلف ایجاد کرد، استفاده می نمایند.

از آنجایی که پمپ های شناور در مدل ها و جنس های متفاوتی تولید می گردند، هر یک دارای ویژگی های فنی خاصی می باشند که آن ها را از یکدیگر متمایز ساخته و سبب می شود که هر نوع پمپی برای انتقال ماده ایی خاص بیشترین کاربرد را داشته باشد. به عنوان مثال، از پمپ های با بدنه برنز، برای انتقال و مکش آب های شور از داخل زمین استفاده می شود. همچنین پروانه ی تعبیه شده در پمپ شناور بدنه برنزی بصورتی است که این نوع پمپ، فقط توانایی انتقال آب های شور را دارد و به همین دلیل از آن ها اکثرا برای عمق های بالا استفاده می شود.

برای خرید پمپ وکیوم می توانید وارد لینک شوید. در صورت نیاز به مشاوره و یا استعلام قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انواع پمپ شناور :

پمپ شناور که آن را الکتروپمپ شناور نیز می نامند، در 4 نوع مدل مختلف به صورت 1- پمپ شفت غلافی (پمپ شفت غلافی نوعی پمپ شناور است که در آن انتقال مایع، از طریق لوله ایی که دور شفت و محور گردان تعبیه شده است، صورت می گیرد) 2- پمپ جریان محوری (در پمپ جریان محوری همانطور که از نامش مشخص است، مایع بصورت موازی در مقابل محور عبور می کند و از داخل پروانه خارج می شود) 3- پمپ دینامیکی 4- پمپ شناور جابه جایی مثبت، طراحی و تولید می شود.

کاربرد پمپ شناور :

پمپ شناور دارای مصارف کاربردی فراوانی در مشاغل گوناگون می باشد. پمپ های شناور نقش مهمی در جابجایی آب در نقاط زیر زمینی بازی می کند به همین خاطر در بسیاری کاربرد ها مورد استفاده قرار می گیرد. پمپ شناور در کاربری های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد اما بیشترین کاربری آن ها در پمپاژ فاضلاب هاست.

یکی از بیشترین کاربرد های پمپ شناور در کشاورزی و باغداری نیز جهت سیستم آبیاری است که مورد استفاده بسیاری قرار می گیرد.

از دیگر کاربرد های پمپ شناور می توان به استفاده در حفاری های عمیق ، مخازن آب باران ، زه کشی ، استخر ، تامین آب ، آتش نشانی ، شستشوهای صنعتی ،  استخراج نفت از چاه ، انتقال آب و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

فروش پمپ شناور :

شرکت هامریار با فروش پمپ شناور به صورت تخصصی یکی از وارد کنندگان و ارائه کنندگان پمپ شناور در بازار ایران می باشد. شرکت هامریار با وجود مشاوران و متخصصان در زمینه فروش اطلاعات لازم را در خصوص خرید پمپ شناور در اختیار خریداران گرامی قرار می دهد. از شناخته شده ترین برندهای پمپ شناور می توان به پمپ شناور FB (اف بی) اشاره کرد.

دریافت کاتالوگ پمپ شناور

لیست قیمت پمپ شناور

مشاهده ی محصولات پمپ شناور