پمپ وکیوم والوو

پمپ وکیوم Value (والو) | فروش پمپ وکیوم Value (والو)

درباره کمپانی Value (والو) :

کمپانی Value (والو) شرکتی با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تحقیق و توسعه و تولید تجهیزات خلاء می باشد. این کمپانی یکی از سردمداران تولید پمپ وکیوم در کشور چین می باشد. این شرکت با رقابت بر سر سه اصل قابلیت نوآورانه ، توانایی ادغام منابع اجتماعی و شبکه توزیع جهانی امروزه به یکی از کمپانی های در حال پیشرفت پمپ وکیوم تبدیل شده است.

شرکت Value (والو) در سال 2007 با تولید و فروش سالیانه مجموعا 168000 پمپ وکیوم Value (والو) توانست به بزرگ ترین تولید کننده پمپ وکیوم در جهان بدل شود. پس از آن موفق به دریافت گواهینامه ISO9001: 2000 در همان سال شد.

این شرکت تا به امروز پمپ وکیوم Value (والو) را به بیش از 90 کشور صادر کرده است و دفاتر فروش Value (والو) را در بیش از 80 کشور تاسیس کرده است.

ویژگی های پمپ وکیوم Value (والو) :

یکی از شناخته شده ترین پمپ های خلاء در عرصه ی بازار های آسیا و جهانی پمپ وکیوم Value (والو) می باشد. این پمپ وکیوم با وجود سال ها تجربه در زمینه تولید پمپ وکیوم توانسته است رضایت مصرف کنندگان را کسب نماید و با وجود ویژگی های مثبت فراوان مشتریان فراوانی را جذب نماید.

در سال های اخیر پمپ وکیوم Value (والو) موفق به جذب بازار های ایران شده است و مخاطبان بسیاری را به سمت خرید پمپ وکیوم Value (والو) ترغیب نموده است.

پمپ وکیوم Value (والو) با ویژگی هایی همچون قیمت به صرفه و اقتصادی ، سهولت در مصرف ، قدرت وکیوم و خلاء بالا ، دسترسی ساده و آسان به قطعات ، نمایندگی های فروش فراوان ، خدمات پس از فروش در دسترس ، راندمان و کارایی بالا ، قابلیت راه اندازی آسان و بسیاری موارد دیگر جایگاه ویژه ای در میان کاربران به دست آورده است.

پمپ وکیوم Value (والو) در دو نوع تک مرحله و دو مرحله و بر اساس میزان خلاء متر مکعب بر ساعت به فروش می رسد و کاربران صنایع مختلف با توجه به نوع مصرف و میزان خلاء و وکیوم مورد نیاز خود یکی از مدل های پمپ وکیوم Value (والو) را انتخاب می نمایند.

خرید پمپ وکیوم Value :

شرکت هامریار به عنوان نماینده رسمی فروش پمپ وکیوم Value (والو) آماده ارائه اطلاعات و مشاوره فنی در زمینه فروش پمپ وکیوم روغنی می باشد.

جهت خرید پمپ وکیوم والو با کارشناسان فنی هامریار تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید.

 

دریافت کاتالوگ پمپ وکیوم Value (والو)

لیست قیمت پمپ وکیوم Value (والو)

مشاهده ی محصولات پمپ وکیوم Value (والو)