گیربکس حلزونی

گیربکس حلزونی | فروش گیربکس حلزونی

گیربکس حلزونی چیست ؟

یکی دیگر از انواع گیربکس هایی که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند گیربکس حلزونی می باشد. این مدل از گیربکس با نام هایی دیگری همچون گیربکس 90 درجه نیز در میان صنعت گران و بازاریان شناخته می شود.

گیربکس حلزونی را می توان پر مصرف ترین نوع گیربکس بر شمرد که به دلیل نوع طراحی خاص و کاربری خود دارای طرفداران بسیاری در میان صاحبان صنایع و حرفه های مختلف می باشد.

گیربکس حلزونی به علت نوع ساختار خود که از چرخ دنده حلزونی و ماردون فولادی تشکیل شده است به این نام ، شهرت یافته است.

ویژگی های گیربکس حلزونی :

گیربکس حلزونی به علت نوع تشکیل و ساختار خود توانایی این را داراست که در کاربری و مصارف مختلف مورد استفاده قرار گیرند.

گیربکس حلزونی دارای ویژگی هایی همچون کارکرد نرم و بدون صدا ، امکان نصب در حالت های مختلف ، تعمیرات آسان و دسترسی راحت به قطعات ، راندمان و گشتاور بالا و بسیاری دیگر از موارد می باشد. گیربکس حلزونی در صنایع بسیاری کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرد.

گیربکس حلزونی چینی :

در سال های اخیر گیربکس هایی تحت عنوان گیربکس حلزونی چینی وارد بازار ایران شده اند. این گیربکس ها با دارا بودن قیمت مناسب از لحاظ اقتصادی و کیفیت مناسب ، بازار مناسب در کشور ایران یافته است.

این گیربکس ساخت کشور چین می باشد. کارخانه های تولید گیربکس در کشور چین توانسته اند گیربکس حلزونی با کیفیت و راندمان بالا و در عین حال قیمت مناسب تولید نمایند.

نمایندگی فروش گیربکس حلزونی :

شرکت هامریار به عنوان وارد کننده و فروشنده گیربکس حلزونی فعالیت می نماید. این شرکت به عنوان نمایندگی فروش گیربکس حلزونی راهنمایی ها و اطلاعات لازم را در مورد خرید گیربکس حلزونی به مشتریان و مصرف کنندگان گرامی ارائه می دهد. شما مشتریان گرامی می توانید جهت دریافت قیمت گیربکس حلزونی و کاتالوگ گیربکس حلزونی با کارشناسان فروش ما به شماره 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

 

دریافت کاتالوگ گیربکس حلزونی

دریافت قیمت گیربکس حلزونی

مشاهده ی محصولات گیربکس حلزونی