ital-motors

ژنراتور ایتال موتورز (italmotors) | فروش ژنراتور ایتال موتورز (italmotors) 

درباره کمپانی ایتال موتورز (italmotors) :

ژنراتور ایتال موتورز (italmotors) یکی از برندهای اروپایی ژنراتور می باشد. ایتال موتورز (italmotors) برندی ایتالیایی در عرصه ساخت ژنراتور می باشد.

ژنراتور ها توسط بسیاری از کشور های دنیا و با برند های متفاوتی تولید می گردند که از محبوب ترین آن ها می شود به ژنراتور ایتال موتورز (italmotors) متعلق به کشور ایتالیا اشاره کرد. شرکتی که در سال 1996 فعالیت خود را با تولید الکتروموتور و ژنراتور آغاز کرد و هم اکنون می توان آن را در شمار برترین برند های جهان قرار داد.

شرکت ایتال موتورز (italmotors) که در ابتدا با نام سوگا انرژی شروع به کار کرد، بیشترین انرژی و تخصص خود را بر روی تولید ژنراتور ایتال موتورز (italmotors) با کاربری های خاص که کمتر می شود به آن ها دسترسی داشت ، متمرکز نمود. هم اکنون این شرکت ژنراتور هایی از توان 20 تا 2000 KW را در خط تولید خود دارد و در مراحل تولید ، محصولات را با حساسیت زیادی از نظر متخصصان و کارشناسان می گذراند تا از کیفیت تولیدات خود مطمئن شده و سپس به بازار فروش عرضه نماید.

ژنراتور ایتال موتورز (italmotors) و ویژگی های آن :

ژنراتور تجهیزیست که قادر است الکتریسیته را از طریق دریافت انرژی مکانیکی از محرک اصلی و القای الکترومغناطیس ، تولید نماید. این تجهیزات الکتریکی از دو قسمت اصلی روتور و استاتور تشکیل شده اند. از طریق گردش روتور که روی آن سیم پیچ قرار می گیرد و از آن به عنوان هسته یاد می شود، در اطراف استاتور، الکترومغناطیس القا می شود و در نهایت منجر به تولید انرژی برق می شود.

یکی از ویژگی های مشهود در ژنراتور ایتال موتورز (italmotors) قابلیت کوپل شدن آن با انواع موتور ها از جمله کامینز ، پرکینز ، ولوو پنتا و ….. می باشد. همچنین این ژنراتور ها همراه با اتاقک سایلنت ، تابلوی امرجنسی و دستی ( Manuall ) ارائه گردیده و در تمام فعالیت هایی که به انرژی الکتریسیته احتیاج دارند ، به کار گرفته می شوند. ایتال موتورز (italmotors) همچنین با ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش می کوشد تا رضایت مندی مشتریان خود را جلب نماید.

نمایندگی ایتال موتور :

شرکت هامریار به عنوان نماینده فروش ژنراتور  ایتال موتورز  (italmotors)در کشور ایران آماده ارائه هرگونه مشاور فنی و اطلاعات در زمینه خرید ، فروش و تعمیرات ژنراتور ایتال موتورز (italmotors) می باشد. شما می توانید با تماس با کارشناسان شرکت هامریار 33532199-021 و 33532192-021 اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید.

 

دریافت کاتالوگ ژنراتور ایتال موتورز (italmotors)

دریافت لیست قیمت ژنراتور ایتال موتورز (italmotors)

مشاهده ی محصولات ژنراتور ایتال موتورز (italmotors)

4/5 - (1 امتیاز)