INVTاینورتر اینوت (Invt) از انواع برندهای چینی اینورتر می باشد. اینوت (Invt) یکی از برترین و به نام ترین کمپانی های سازنده ی اینورتر در کشور چین می باشد. اینوت (Invt) در سال 2002 در کشور چین تاسیس شد و فعالیت خود را در زمینه ساخت اتوماسیون صنعتی آغاز نمود و تا به امروز اهتمام و سعی خود را بر پیشرفت روز افزون خود قرار داده است. در سال 2010 سهام شرکت اینوت (Invt) به طور رسمی دربورس سهام کشور چین به فروش رسید.

اینوت (Invt) در حال توسعه و پیشرفت روز افزون اینورتر اینوت (Invt) و کسب و کار خود در اقصی نقاط جهان می باشد و در حال حاضر دارای نمایندگی و شبکه های فروش مختلف در 60 کشور با بیش از 3000 پرسنل و بیش از 30 دفتر داخلی و خارجی می باشد. همچنین این کمپانی اینوت (Invt) با 12 مرکز تحقیق و توسعه و بیش از 850 اختراع ثبت شده دارای اولین آزمایشگاه با مجوز ACT در صنعت است.

فروش اینورتر توسط شرکت هامر صنعت به صورت اینترنتی بوده و شما عزیزان می توانید قبل از خرید با کارشناسان ما تماس گرفته و از قیمت محصولات مطلع شوید.

اینوت (Invt) در نظر دارد تا در دهه ی پیش رو صداقت ، راستی ، حرفه ای بودن و تعالی را به عنوان فلسفه کسب و کار خود بیش از قبل سر لوحه ی کار خود قرار دهد. همچنین اینوت (Invt) در تلاش است تا با رقابت سالم وضعیت اتوماسیون صنعتی را بهبود بخشد و اینورتر اینوت (Invt) را بیش از قبل در جهان مطرح نماید.

خدمات و پشتیبانی اینورتر اینوت (Invt) :

مراکز گارانتی و خدمات پس از فروش اینوت (Invt) در سرتاسر جهان دایر می باشند و با وجود کارشناسان حرفه ای و متعهد، مشتریان گرامی را راهنمایی می کنند. کادر مجرب و حرفه ای اینوت (Invt) با ارائه راه حل های سودمند ، مشاوره فنی و پشتیبانی خدمات پاسخگوی مشتریان می باشند.

ویژگی های اینورتر اینوت (Invt) :

اینورتر اینوت (Invt) ساخت کشور چین می باشد. این اینوترها در سال های اخیر با توجه به ویژگی ها و مزایای خود مورد استقبال و توجه فراوانی در کشور ایران قرار گرفته اند و به عنوان یکی از برترین و محبوب ترین برندهای چینی شناخته می شود.

اینورتر اینوت (Invt) در مدل ها و انواع گوناگون مطابق با نیاز مشتریان توسط کمپانی اینوت (Invt) تولید و به بازار فروش می رسد. اینورتر اینوت (Invt) در ورودی های تک فاز و سه فاز و در رنج توان های مختلف با انواع کیلووات ها موجود می باشند تا با توجه به نیاز مشتریان محترم در کاربری مناسب خود مورد استفاده قرار گیرند.

همچنین از انواع اینورتر اینوت (Invt) می توان به سری های G ، CHE ، CHF اشاره کرد که جهت کاربری های سبک و سنگین و قابل رقابت با برندهای مشابه می باشد.

نمایندگی invt در ایران:

همچنین شما مشتریان گرانقدر می توانید جهت دریافت راهنمای نصب اینورتر invt و کاتالوگ فارسی اینورتر اینوت و دفترچه تنظیمات اینورتر اینوت به سایت هامریار مراجعه نمایید و جهت دریافت قیمت اینورتر اینوت (Invt) با واحد فروش شرکت هامریار به شماره 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کاتالوگ اینورتر اینوت (Invt)

دریافت لیست قیمت اینورتر اینوت (Invt)

مشاهده ی محصولات اینورتر اینوت (Invt)