perkins-diesle

موتور دیزل پرکینز (Perkinz) | فروش موتور دیزل پرکینز (Perkinz)

درباره پرکینز(Perkinz) :

پرکینز(Perkinz)  یکی از برترین تولید کنندگان انواع موتور دیزل در سطح جهانی می باشد. از جمله پرکاربردترین موتور دیزل ها می توان به موتور دیزل پرکینز(Perkinz)  که محصولی از کشور انگلستان است ، اشاره نمود. این کمپانی وابسته به شرکت بزرگ تولید کننده ی موتور دیزل یعنی کاترپیلار است که در حدود 80 سال است که در این زمینه فعالیت دارد.

شرکت پرکینز (Perkinz) همچنین در سال های اخیر با گسترش و پیشرفت ماشین آلات و تجهیزات کارخانه خود ، تولید ماشین آلات کوچک کشاورزی را که بیشتر منحصر به ماشین های چمن زنی برای زمین های گلف هستند ، آغاز نموده است. این شرکت انواع موتور دیزل پرکینز (Perkinz) را برای مصارف مختلف صنعتی ، کشاورزی ، راه سازی ، ساختمانی و نیز برای انواع دیزل ژنراتور ها طراحی می نماید. در بسیاری از تجهیزات و ماشین آلات صنعتی نظیر لیفتراک ، زیردریایی ها ، کشتی ها ، لودر ها ، خودروهای سواری و ….. موتور دیزل پرکینز (Perkinz) مورد استفاده قرار گرفته است.

مشخصات فنی موتور پرکینز :

موتوردیزل  برخلاف انواع دیگر ، بصورت درون سوز کار می کنند. در واقع در این موتورها تراکم هوا و ماده ی سوختنی را می توان به عنوان عامل مشتعل کننده سوخت در نظر گرفت.

موتور دیزل پرکینز (Perkinz) در تیپ ها و مدل های مختلف با توان و مشخصات فنی متفاوتی  ارائه می گردد ، مانند موتور دیزل پرکینز 3.152G  با توان 20.8 KW و موتور 3 سیلندر خطی ، مدل 4.236G  با توان 35.5 KW و موتور 4 سیلندر خطی ، مدل 4.248G  با توان 40 KW و موتور 4 سیلندر خطی و بسیاری مدل های دیگر که با توجه به ویژگی های فنی منحصر به خود ، برای کاربری های متفاوتی مناسب هستند.

 از آنجایی که موتور ها به تغییرات هوای ورودیشان واکنش نشان می دهند و این واکنش ها زمانی منجر به ایجاد حداکثر راندمان می شود که هوای ورودی به موتور ، دما و فشار بالایی داشته و نیز خالص باشد ، بنابراین از ویژگی های بارز موتور دیزل پرکینز (Perkinz) سیستم هوا رسانی آن می باشد که توانایی ایجاد هوایی با دما و فشار مطلوب را دارد. علاوه بر این ، موتور دیزل پرکینز (Perkinz) دارای مزیت هایی از قبیل طول عمر بالا ، قیمت مقرون به صرفه ، قابل حمل و نقل ، سهولت در راه اندازی و نصب و از همه مهم تر داشتن لوازم یدکی هستند.

نمایندگی پرکینز :

شرکت هامریار به عنوان نماینده فروش موتور دیزل پرکینز (Perkinz) آماده ارائه اطلاعات مربوط به خرید موتور پرکینز انگلیس خدمت مشتریان گرامی می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت موتور پرکینز با کارشناسان فنی شرکت هامریار 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کاتالوگ موتور دیزل پرکینز (Perkinz)

دریافت لیست قیمت موتور دیزل پرکینز (Perkinz)

مشاهده ی محصولات موتور دیزل پرکینز (Perkinz)

1/5 - (1 امتیاز)