الکتروموتور موتوژن | فروش الکتروموتور موتوژن

Motojen

درباره موتوژن :

موتوژن یکی از برندهای معتبر و با قدمت ایرانی در زمینه ساخت الکتروموتور می باشد. الکتروموتورها در جهان صنعتی امروز نقش به سزایی ایفا می کنند و بی اغراق می توان گفت که برای ساخت هر وسیله و برای هر کاری نیازمند وجود الکتروموتور هستیم. در حدود نیم قرن پیش و در سال 1352 شرکت موتوژن فعالیت خود را آغاز نمود تا کشور ایران با ساخت الکتروموتورهای ایرانی از چرخه ی پیشرفت تکنولوژی و ساخت تجهیزات صنعتی باز نماند. در ابتدای فعالیت شرکت موتوژن با نام گلد الکتریک فعالیت خود را آغاز نمود ولی در حدود دو سال بعد و در سال 1354 نام خود را به نام فعلی خود موتوژن تغییر داد و به فعالیت خود ادامه داد. محل استقرار و فعالیت این کارخانه در شهر تبریز می باشد. شرکت موتوژن در سال 1363 از شرکت سهامی خاص به شرکت سهامی عام تغییر پیدا کرد.

موتوژن امروزه توانسته است به جایگاه مناسب و مورد قبولی در زمینه ساخت انواع الکتروموتور برسد و علاوه بر جذب بازار های داخلی و کسب رضایتمندی مشتریان در بازار ایران به جایگاه های جهانی دست یابد. موتوژن با صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه و خاورمیانه همچنین اروپا و آفریقا یکی از برترین صادرکنندگان کشور در زمینه تجهیزات صنعتی به شمار می رود. و در سال های 1383 ، 1389 ، 1393 و 1396 در زمینه ی صادرات الکتروموتور موتوژن توانست به واحد صادر کننده نمونه کشور تبدیل شود و از سال 1382 تا به امروز هر سال به عنوان واحد نمونه صادر کننده استان آذربایجان شرقی شناخته شده است.

فروش الکتروموتور AC توسط شرکت هامر صنعت به صورت اینترنتی بوده و شما عزیزان می توانید قبل از خرید با کارشناسان ما تماس گرفته و از قیمت محصولات مطلع شوید.

مشخصات فنی الکتروموتور موتوژن :

الکتروموتور موتوژن یکی از باکیفیت ترین و شناخته شده ترین الکتروموتورهای ساخته شده در کشور ایران توسط شرکت موتوژن در جهان به شمار می رود. الکتروموتور موتوژن با وجود راندمان بالا و قیمت به صرفه و اقتصادی توانسته است جایگاه مناسب خود را در میان مشتریان پیدا کند. موتوژن الکتروموتور های خود را در انواع و مدل های گوناگونی تولید و عرضه می کند. از انواع الکتروموتورهای تولید شده توسط موتوژن می توان به الکتروموتور سه فاز چدنی و آلومینیومی ، الکتروموتور تک فاز خازن دائم و دو خازنه اشاره کرد.

الکتروموتور موتوژن جهت کاربری های گوناگون در مدل ها و انواع مختلف روانه بازار می شوند. فریم سایز های الکتروموتور موتوژن از سایز 56 تا 355 می باشد. همچنین شرکت موتوژن الکتروموتورهای خاص خود را مطابق با نیاز مشتری و درخواست آن طراحی و در اختیار مشتریان قرار می دهد.

ساخت و تولید الکتروموتور موتوژن پس از تحقیقات فراوان در آزمایشگاه های پیشرفته توسط تکنولوژی و تجهیزات مدرن و جهانی صورت می گیرد.

الکتروموتور موتوژن دارای درجه حفاظتی بر اساس استاندارد IEC-60034-5 می باشد. ولتاژ و فرکانس الکتروموتور موتوژن بر اساس 50HZ می باشد.

همچنین الکتروموتور موتوژن بر اساس استاندارد های جهانی  IEC  و NEMA و DIN طراحی و تولید می شوند.

قیمت الکتروموتور موتوژن :

شما مشتریان گرانقدر می توانید جهت مشاوره فنی ، دریافت قیمت موتوژن تبریز و کاتالوگ موتوژن با واحد فروش شرکت هامریار نمایندگی موتوژن در تهران به شماره 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کاتالوگ الکتروموتور موتوژن

لیست قیمت الکتروموتور موتوژن

مشاهده ی محصولات الکتروموتور موتوژن