هلیکال

گیربکس هلیکال یا گیربکس شافت مستقیم | فروش گیربکس هلیکال یا گیربکس شافت مستقیم

گیربکس هلیکال چیست ؟

گیربکس هلیکال یا گیربکس شافت مستقیم یکی از مدل های انواع گیربکس به شمار می رود. گیربکس هلیکال که از آن با عنوان گیربکس 90 درجه نیز نام برده می شود.

 گیربکس هلیکال یا گیربکس شافت مستقیم به صورتی طراحی شده است که همان طور که از نامش پیداست از چرخ دنده هایی به صورت هلیکال یا پیچشی تشکیل شده است.

در گیربکس هلیکال یا شافت مستقیم دنده ها بر روی چرخ دنده ی هلیکال به زاویه ی چرخ دنده متصل می شوند. بنابراین زمانی که دنده ها با هم ساییده می شوند تماس تدریجا از انتهای دنده ها شروع می شود و به طور کامل به هماهنگی می رسند.

در گیربکس هلیکال یا شافت مستقیم به دلیل قرار گیری نوع دنده ها کار چرخ دنده ها به صورت نرم انجام می گیرد و دارای هماهنگی مناسب و متعادل می باشد.

از دیگر ویژگی های گیربکس هلیکال یا گیربکس شافت مستقیم می توان به دوام بسیار بالا و ایده آل برای کاربرد های سنگین نام برد.

انواع گیربکی هلیکال یا گیربکس شافت مستقیم :

امروزه در بازار ایران انواع گیربکس هلیکال یا گیربکس شافت مستقیم در برند ها و مدل های گوناگون وارد می شوند. از انواع گیربکس های هلیکال یا شافت مستقیم می توان به گیربکس هایی همانند Sew ، Yilmaz ، Rossi ، Transtecno ، Bonfiglioli و بسیاری دیگر از برند های نام آشنای دیگر اشاره کرد.

نمایندگی فروش گیربکس هلیکال یا گیربکس شافت مستقیم :

شرکت هامریار با فروش انواع گیربکس از جمله گیربکس هلیکال یا گیربکس شافت مستقیم یکی از نمایندگی های فروش گیربکس در شهر تهران می باشد. مشاوران و متخصصان شرکت هامریار با ارائه راهنمایی های لازم در زمینه ی خرید گیربکس شما را یاری می رسانند. شما مشتریان گرامی می توانید جهت دریافتقیمت گیربکس شافت مستقیم ، قیمت گیربکس هلیکال ، کاتالوگ گیربکس هلیکال یا شافت مستقیم با واحد فروش شرکت هامریار 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات لازم را در زمینه ی خرید گیربکس مناسب و مورد نیاز خود دریافت نمایید.

 

دریافت کاتالوگ گیربکس هلیکال یا گیربکس شافت مستقیم

دریافت قیمت گیربکس هلیکال یا گیربکس شافت مستقیم

مشاهده ی محصولات گیربکس هلیکال یا گیربکس شافت مستقیم