موتور ویبره OLI (الی) | فروش موتور ویبره OLI (الی)

موتور ویبره OLI (الی) چیست؟

موتور ویبره OLI (الی) یا موتور ارتعاشی OLI (الی) وسیله ایست که برای راه اندازی کار های مختلفی که به ایجاد ارتعاش و لرزش احتیاج دارند، استفاده می شود. در حقیقت ویبره بدنه ها سیستم پیچیده ایی نداشته و شامل یک الکتروموتور می باشند که حرکت این الکتروموتور باعث لرزش در کل سیستم می شود.

درباره شرکت OLI (الی) :

شرکت موتور ویبره OLI (الی) که از سال 1961 در کشور ایتالیا فعالیت خود را آغاز نمود ، از همان روز های اول شروع به کار ،  با تقاضای زیادی جهت ارائه ی تجهیزات در صنعت ساخت و ساز روبه رو گردید. OLI (الی) امروزه توانسته بخش عظیمی از صنعت ویبراتور های بادی و برقی را به خود جذب نماید. این شرکت با بهره گیری از افراد مجرب و به کارگیری سیستم مدیریتی نوین و اصول کیفی ، موفق شده تا پیشرفت چشمگیری در تولید و ارائه ی موتور ویبره OLI (الی) داشته باشد.

 کمپانی  OLI (الی) به عنوان یک شرکت تابع WAMGROUP در بسیاری از نقاط دنیا همچون کانادا و ایالات متحده مسئول توزیع تجهیزات لرزشی می باشد. شرکت مادر این کمپانی تحت عنوان OLI S.P.A در شهر مدنا واقع در شمال ایتالیا دارای بیش از پنج دهه تجربه در زمینه ی تولید انواع موتور ویبره می باشد.

امروزه کمپانی OLI (الی) در لیست مجموعه شرکت هایی قرار می گیرد که تامین کننده ی ویبراتور های پنوماتیک و الکتریکی ، و نیز ویبراتور های با فرکانس بالا و ارتعاشی برای بتن ها هستند. همچنین OLI (الی)  با تولید موتور ویبره OLI (الی) در یک خط مونتاژ عظیم و پیشرفته ، قادر به ارائه ی محصولات استاندارد ،  با کیفیت بالا ، و با قیمت های جذاب برای مشتریان ، در امریکای شمالی می باشد.

کمپانی OLI (الی) امروزه توانسته طیف وسیعی از موتور ویبره OLI (الی) را در انواع مختلف با کاربری های متفاوت ارائه دهد. این شرکت با ساخت ویبراتور هایی با قطر شفت 18 میلی متر تا 150 میلی متر توانست از سایر رقبای خود که علم تولید این نوع از ویبراتور ها را نداشتند ، سبقت بگیرد. هم اکنون این شرکت از طریق مشاوره صحیح ، خدمات جامع به مشتریان و در دسترس بودن به صورت مداوم سعی در ایجاد ارتباطی قوی با مشتریان خود دارد.

نمایندگی فروش موتور ویبره OLI (الی)  :

شرکت هامریار به عنوان نماینده فروش موتور ویبره OLI (الی) سعی در ارائه هر چه بهتر خدمات در رابطه با خرید موتور ویبره OLI (الی) دارد. شما می توانید با تماس با کارشناسان فنی شرکت هامریار 33532199-021 و 33532192-021 اطلاعات لازم را در زمینه موتور ویبره OLI (الی) کسب نمایید.

 

دریافت کاتالوگ موتور ویبره OLI (الی)

دریافت لیست قیمت موتور ویبره OLI (الی)

مشاهده ی محصولات موتور ویبره OLI (الی)