الکتروموتور تک فاز | فروش الکتروموتور تک فاز

الکتروموتور تک فاز چیست ؟

الکتروموتور تک فاز از سری تجهیزاتی هستند که از آن ها به عنوان مبدل الکتریسیته به مکانیک استفاده می شود. همان طور که از نام آن ها بر می آید ، موتور های الکتریکی تک فاز قادر هستند این تبدیل انرژی را به صورت های مختلفی  و با استفاده از برق تک فاز ( 220ولت) انجام دهند.

فروش الکتروموتور AC توسط شرکت هامر صنعت به صورت اینترنتی بوده و شما عزیزان می توانید قبل از خرید با کارشناسان ما تماس گرفته و از قیمت محصولات مطلع شوید.

انواع الکتروموتور تک فاز

الکتروموتور تک فاز در توان های پایین  و در جهت کاربرد هایی که به برق سه فاز دسترسی ندارند تولید می شود. همچنین الکتروموتور تک فاز در انواع خازن دائم و دو خازنه تولید و روانه ی بازار می شود. و در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد.

نحوه تغییرجهت چرخش یک موتورالکتریکی تک فاز

در موتورهای القایی تک فاز برای این که بتوان جهت چرخش محور موتور را تغییرداد ، می بایست جهت جریان را در سیم پیچ راه انداز یا یکی از سیم پیچ های اصلی عوض کرد. اما در الکتروموتور تک فاز از نوع راه انداز خازنی ( موقت) باید تعداد دور محور الکتروموتور را تا یک سوم دور نامی موتورکاهش داد تا کلید تابع دور به حالت اول خود برگردد و سپس موتور را برق دار نمود. همچنین برای تغییر محور گردش در موتورهای الکتریکی تک فاز از نوع خازن دائم نیز می توان از روش تغییر دادن دو سر سیم پیچ راه اندازی استفاده کرد.

نمایندگی فروش الکتروموتور تک فاز

شرکت هامریار در زمینه ی فروش الکتروموتور تک فاز فعالیت دارد. و با ارائه ی اطلاعات تخصصی در خصوص الکتروموتور تکفاز ، الکتروموتور سه فاز و انواع آن سعی بر راهنمایی هر چه بهتر خریداران گرامی دارد. شما صنعت گران و خریداران محترم می توانید با مشاوران متخصص شرکت هامریار به شماره ی 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید. و اطلاعات مورد نیاز خود را در زمینه ی خرید الکتروموتور تک فاز دریافت نمایید.