مقالات

پمپ وکیوم ها، تجهیزات خلاء کننده ی محیط های بسته / در انتخاب بهترین پمپ وکیوم می بایست چه نکاتی را لحاظ نمود؟

وکیوم-روغنی

مقدمه

پمپ وکیوم در تعریف کلی دستگاهی می باشد که می تواند هوای موجود درون یک محفظه ی بسته را به خلاء و عاری از هر نوع مولکول تبدیل نماید. به عبارت دیگر می توان گفت که این دستگاه تامین کننده ی فشار منفی در محیط های بسته می باشد. در بررسی انواع پمپ های وکیوم می بایست این نکته را مورد توجه قرار داد که هر نوع پمپ وکیوم می تواند برای ایجاد خلاء، میزان فشار ثابتی را تامین نماید.
البته در صورتیکه بتوان شرایط استانداردی برای عملکرد پمپ محیا نمود، مشخصات عملکردی و فنی پمپ ها یکسان می گردد. از مهم ترین این مشخصات ثابت در پمپ در شرایط استاندارد، فشار 760 میلیمتر جیوه، دمای هوای حدود 20 درجه سانتی گراد و دمای آب کمتر از 15 درجه سانتی گراد می باشد. اما اگر چنین شرایطی برای پمپ وکیوم ایجاد نگردد، ظرفیت پمپ وکیوم به مراتب کاهش می یابد.

چگونه بهترین پمپ وکیوم با بهترین راندمان را گزینش کنیم؟

در انتخاب کردن یک پمپ وکیوم مناسب هیچ گاه نمی توان از واژه های بهترین یا بدترین پمپ وکیوم استفاده نمود. در حقیقت این خود کاربران هستند که می توانند با توجه به کاربری پمپ و در نظر گرفتن شرایط کاری آن، مناسب ترین پمپ را انتخاب نمایند. پس می توان نتیجه گرفت که در وحله ی اول انتخاب، باید این سوال را پرسید که این تجهیز برای کار در چه شرایطی مد نظر می باشد. سپس در اقدام بعدی باید مقدار قیمت مورد نظر، سیستم هوادهی، نوع وکیوم از بابت میزان تمیزی (روغنی و خشک)، مقدار جرمی بار گاز، فشار نهایی و نوع گازی که در حین عملکرد مورد استفاده قرار می گیرد را تعیین نمود.

شرکت هامریار، وارد کننده و نماینده ی رسمی فروش انواع پمپ وکیوم در تهران

شرکت هامریار وارد کننده و فروشنده انواع پمپ وکیوم با کیفیت در برترین برند های معتبر دنیا از جمله پمپ وکیوم روغنی ، و آبی و پمپ و خشک در انواع سایز ها با کاربری های گوناگون در خدمت خریداران گرامی می باشد. شما عزیزان می توانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان مجرب ما در تماس بوده و یا با مراجعه به سایت رسمی گروه هامریار به آدرس زیر، لیست  و کاتالوگ را دریافت نمایید.

تلفن های تماس: 33532199-33532192

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − ده =