abi-asia

پمپ وکیوم آبی آسیا | فروش پمپ وکیوم آبی آسیا

درباره شرکت آسیا :

پمپ وکیوم آبی آسیا یکی از پمپ وکیوم های از نوع آب در گردش تولید کشورمان می باشد. شرکت آسیا در سال های اخیر با تولید پمپ وکیوم توانسته است به یکی از برترین تولید کنندگان پمپ وکیوم در داخل کشور تبدیل شود.

شرکت آسیا با وجود متخصصین و مشاوران در زمینه ی ساخت پمپ وکیوم و با بهره گیری از فناوری ها و تجهیزات پیشرفته و روز دنیا موفق به کسب جایگاه در خور توجه و مناسبی در زمینه ی تولید پمپ وکیوم آبی آسیا شده است.

در حال حاضر این شرکت توانسته است با استفاده و تهیه ی بهترین قطعات و تجهیزات ساخت پمپ وکیوم این محصولات را با دقت و طراحی منحصر به فرد تولید نماید و پمپ وکیوم هایی جهت مصارف مختلف و در انواع گوناگون تولید نماید. شرکت آسیا توانسته است به جایگاه بالایی در میان تولید کنندگان پمپ وکیوم برسد و طرفداران بسیاری را از میان مصرف کنندگان به دست بیاورد.

پمپ وکیوم آبی آسیا چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

پمپ وکیوم آبی آسیا که یکی از انواع محصولات تولیدی شرکت آسیاست از آب به عنوان مایع در گردش استفاده می کند و در صنایع سنگین که نیاز به مقدار خلاء زیادی دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ وکیوم آبی آسیا توانایی این را دارد تا میزان خلاء را به 33 میلی بار برساند. از پمپ وکیوم آب در گردش آسیا در صنایعی همچون داروسازی ، نفت و گاز و پتروشیمی ، کاغذ ، غذایی ، شیشه ، فولاد و بسیاری دیگر از موارد استفاده می شود.

نمایندگی فروش پمپ وکیوم آبی آسیا :

شرکت هامریار به عنوان نمایندگی فروش پمپ وکیوم آبی آسیا فعالیت می کند. این شرکت با وجود کارشناسان و مشاوران فنی حرفه ای و مجرب خود مصرف کنندگان را در زمینه ی خرید پمپ وکیوم آبی مناسب با ویژگی های دلخواه یاری می نماید. شما مصرف کنندگان گرامی می توانید در زمینه خرید پمپ وکیوم آسیا و دریافت قیمت و کاتالوگ پمپ وکیوم آسیا با واحد فروش شرکت هامریار 33532199-021 و 33532192-021 تماس حاصل فرمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را در این زمینه کسب نمایید.

 

دریافت کاتالوگ پمپ وکیوم آبی آسیا

لیست قیمت پمپ وکیوم آبی آسیا

مشاهده ی محصولات پمپ وکیوم آبی آسیا